Aydos Country


İstanbul’un Anadolu Yakasında inşa edilen Aydos Country, çoğu projeye fark açıyor. Hem yeşil alanlarından hem de farklı daire tiplerinden kaynaklı olarak farklı olduğunu belirtmek gereklidir. Sancaktepe merkezli olan projenin başında da Sinpaş GYO bulunuyor. Firma kapsamında daire tiplerinde farklılıklara gidilmesi söz konusudur. Bunun için 50.000 m2’lik arsa alanı üzerinden konut projesine geçildiğini göreceksiniz.

Aydos Country Daireleri Hakkında

Öncelikle proje üzerinden toplamda 914 dairenin inşasına yer verildiğini söylemek gerekiyor. Her biri farklı tip ve metrekarelerden oluşan dairelerin manzara avantajları bulunuyor. Şöyle ki hem deniz hem de orman manzaraları çerçevesinde ev sahipleri karşılanır. Manzalarından yana tercihte bulunacağınız daire tipleri ise;

  • 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olacak şekilde dairelerin projelendirilmesi temel alınmıştır.
  • Minimum 69 ile maksimum 209 m2 olacak şekilde tasarımlar karşınıza çıkacaktır.
  • Aydos Ormanı’na karşı olması dışında deniz manzaralı olarak da tercihlerde bulunabilirsiniz.
  • En az 350 bin TL ile maksimum 1.020.000 TL değerlerinden yana satışının gerçekleştiğini de söylemek gerek.

Aydos Country projesi üzerinden konutlara yer vermek isteyenler belirli peşinatlar sunmalıdır. Ancak bu şekilde vade farksız olacak şekilde yüksek taksitlendirmelerden faydalanmalarına izin verilir. Kredi imkanları çerçevesinde manzaralı konutlara sahip olmak çok kolay.

Aydos Country Genel Özellikleri

Daire tipleri ve manzaraların yanı sıra projenin diğer özelliklerinden de söz etmek gereklidir. Aydos Country kapsamında kapalı ve açık otopark sistemlerinin desteklendiğini göreceksiniz. Özel bahçe ve park görünümleri ile de dikkatleri üzerinde topluyor. Görüntülü interkom sistemlerine ve 7/24 güvenlik kameralarına da yer verilir. Sonuç olarak güvenlikli ve ferah dairelere sahip olmak isteyenlerin adresi haline gelmiştir. Sosyal imkanları olarak ayrıca kafelere, restoranlara, yüzme havuzlarına, sosyal tesislere ve saunaya da sahiptir.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir