Hayat Residance Mudanya Bursa Emlak Projesi


Hayat Residance tarafından sizlerin hayallerindeki evlere en kısa sürede kavuşabilmesi adına gerçekleştirilen Hayat Residance Mudanya Bursa Emlak Projesi, son düzlüğe girdi. Siz değerli Bursa halkına bir armağan niteliği taşıyan projemizin içerisinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler bulunmaktadır. 200’ü geçkin konuttan oluşan projemiz sayesinde elit, kaliteli ve ferah bir noktada konaklayarak hayatlarına anlam katmak isteyen değerli müşterilerimiz, bizlerle iletişime geçerek tüm bilgileri alabilirler. Hayat Residance sayesinde alan anlamında geniş bir düzlüğe yapılan proje, en iyi ürünler tarafından oluşturuluyor.

Hayat Residance Fiyat Aralığı

Hayat Residance Mudanya Bursa Emlak Projesi, Bursa’da yaşayan birey ve ailelere uygun fiyatlarla ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Kendi evinizin sahibi olmak, uygun fiyattan bir konut almak proje sayesinde artık çok daha kolay bir hale geliyor. 3+1 evlerin 350 bin TL’den başlayarak 450 bin TL’ye kadar yükseldiği projede 4+1 ev sahibi olmak isteyen müşterilerimiz için ortalama olarak 450 bin TL fiyat belirledik. Piyasaya nazaran çok daha uygun fiyat aralıkları ile ev sahibi olmak ve hayallerinize kavuşmak, Hayat Residance Mudanya Bursa Emlak Projesi sayesinde artık çok daha kolay.

Bursa’nın nezih beldesi Mudanya’da kendi evinizin sahibi olmak, huzurlu bir ev ortamında yaşamak herkesin hakkı diye düşündük, fiyatları da indirdik. Tüm detaylı bilgileri bizleri arayarak alabilirsiniz.

Evlerimiz ve projemiz, banka kredisine uygun olmasından dolayı müşterilerimiz tarafından yoğun ilgi görmeyi başarıyor. Ev sahibi olmak, fakat kiraya vererek her ay düzenli, ekstra bir gelir elde etmek de isteyebilirsiniz. Bölgedeki yeni proje evlerimizin aylık ortalama getirisi 1000 TL ile 1300 tl arası değişmektedir. Bu fiyat aralıklarında bir gelir sahibi olmak adına bizlerle iletişime geçin.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir