White Star Homes Eskişehir Emlak Projesi


30 bin metrekarelik bir arsaya inşa edilmiş olan lüks White Star Homes Eskişehir Emlak Projesi toplamda 186 konut imkanına sahiptir. 135 metrekare ve 195 metrekare arasında seçeneklere sahip olan Whire Star Homes konutları, Eskişehir’in en güzel manzarasına sahip alanlarından birinde hayata geçirilerek, herkesin hayallerindeki evlerin yaşam dolmasını sağlamıştır.

Sosyal Alanlar Ve Merkezi Konum

Hayatınızın en güzel yıllarını geçirebileceğiniz White Star Homes Eskişehir Emlak Projesi, iş stresinizi bir kenara bırakabileceğiniz huzur dolu bir yaşam fırsatı sunuyor. 2+1 3+1 ve 4+1 konut tiplerine sahip olan White Star Homes, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu ve fitness salonlarıyla kendinize zaman ayırabileceğiniz sosyalleşme alanlarına sahiptir.

Araçlarınızı park edebileceğiniz kapalı otopark imkanı, asansör ve ısınma sistemleri sayesinde evinizde güzel ve güven dolu zamanlar geçirebilirsiniz. Tek başınıza ya da ailenizle yaşayabileceğiniz konutlar, ses izolasyonu ve yalıtım sistemleriyle huzur dolu bir hayat sunuyor.

2019 Yılından İtibaren Teslimlere Başlandı

175 konut olarak hayata geçirilmiş olan White Star Homes Eskişehir Emlak Projesi, iç ve dış mimarisi, yaşam alanı imkanlarıyla 370 bin liradan başlayan fiyat seçeneklerine sahiptir. Hayatınızı kolaylaştıracak ve yeni bir başlangıç yapmanızı sağlayacak White Star Homes konutlarıyla, ailenizle ya da çocuklarınızla huzurlu bir yaşama adım atabilirsiniz. Spor, eğlence ve çalışma alanlarından faydalanarak, hayatınıza bir fırsat tanıyabilirsiniz.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir