Vişne Elit Eskişehir Emlak Projesi


Vişne Elit Eskişehir Emlak Projesi

Kar inşaat tarafından hayata geçirilen Vişne Elit Eskişehir Emlak Projesi, lüks daireleri  243 metrekare büyüklüğüne sahiptir. Şık ve modern mimarisinin yanı sıra geniş ve ferah odalarıyla ailenizle yaşayabileceğiniz, son teknoloji imkanlara da el verişli hale getirilmiştir. Yaşam alanları, huzurlu akşam üstleri ve donanımlı daire yapılarıyla hayallerinizi süsleyen konutlar.

Hayatınızı Kolaylaştıran Konutlar!

Vişne Elit Eskişehir Emlak Projesi 2 tip konut imkanıyla ev sahibi olmak isteyenlere seçenekler sunuyor. Genellikle 4+1 evlerin bulunduğu konutlar, kapalı otopark, asansör ve merkezi ısıtma sistemine sahiptir. Çocuklarınızın ve sizin yeşillikle bir arada, düzenlenmiş site yaşantısına sahip olacağınız lüks dairelerle hayatınıza yenilikler yapmanızı sağlayacaktır.

Ankastre beyaz eşyalar, ebeveyn banyosu ve giyinme odalarıyla birlikte ferah ve geniş odaları yalıtım sistemiyle kolay ısınır ve yazları kolay serinleme özelliklerine sahiptir. Ev içi dizaynı ince detaylarla hoş bir mimari esere dönüştürülmüş ev günlük yaşantınızın en ideal seçeneklerinden biri olabilir.

Ödeme Seçenekleriyle Herkes Hayallerine Kavuşuyor.

Vişne Elit Eskişehir Emlak Projesi kira ve ev sahibi olmak isteyenler için ödeme seçenekleri sunuyor. 200 bin peşinat vererek sahip olabileceğiniz evler, 1 milyon 380 bin liradan başlayan ödeme seçeneklerine sahip. İç mimarisi ve dış cephesindeki sanatsal yapısıyla sizin ve ailenizin hayallerini süsleyecek Eskişehir’in merkezi yerlerinden birine konumlanmış mükemmel konut projelerinden birine sahip olabilirsiniz.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir