Yiğit Park Çankaya Eskişehir Emlak Projesi


Eskişehir’in merkezine konumlandırılmış olan Yiğit Park Çankaya Eskişehir Emlak Projesi, lüks dairelerle hayallerindeki evlere kavuşmak isteyenleri bekliyor. Yaşam alanı olarak mükemmel bir şekilde dizayn edilmiş evler, banyo, salon ve site özellikleriyle günlük hayatınızın güzel bir form kazanmasını sağlayabilecek nitelikli ve incelikli detaylara sahip.

Yaşam Ve Eğlence Alanları Bir Arada

Yiğit Park Çankaya Eskişehir Emlak Projesi, özel garaj panjur sistemleri ve ankastre beyaz eşya olanaklarıyla hem teknolojik hem de hayatınızı kolaylaştırıcı imkanlar sunuyor. 2+1 3+1 evlerin yanı sıra ferah ve her şeyi düşünülmüş 4+1 evlerinde olduğu süper lüks dairelerin fiyatları 325 bin liradan başlayan fiyatlarla.

Çocuklarınızın ve sizin zaman geçirebileceğiniz yeşil alanlar, can ve mal güvenliğinizi sağlayacak 7/24 güvenlik sistemleriyle huzurunuzu ve ailenizi koruyacak bütün detaylar düşünülmüştür. Merkezi uydu sistemi, kapalı otopark imkanı ve daha fazlası için siz de Yiğit Park evlerini ziyaret edebilirsiniz.

Aileniz Ve Sizin İçin Mükemmel Mimari

Hem dış görünümü hem de daire mimarisiyle herkesin hayallerini kurduğu şıklığa sahip olan Yiğit Park Çankaya Eskişehir Emlak Projesi, yalıtımlı ve asansörlüdür. Aynı zamanda çocuklarınız için oyun oynama ve ders çalışma alanlarına sahip olan Yiğit park konutları, hayatınızı düzenli bir şekilde yaşayabilmenizi ve teknolojik imkanlarla kolay yaşam alanı sunmayı amaçlamıştır. Bu projenin gerçekleşmesi için bütün teknik donanıma sahip olan özelliklerle siz de tanışmak için Eskişehir Yiğit Park projesini ziyaret edebilirsiniz.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir