Rosa Maltepe Evleri İstanbul Emlak Projesi


Maltepe, İstanbul’un Marmara denizi kıyısında olan güzide bir ilçesi. Öyle ki Maltepe’den baktığımız zaman müthiş adalar manzarası ile de karşılaşmak mümkün. Maltepe’yi değerli kılan bu özelliklerin yanı sıra nüfus yoğunluğu bakımından da İstanbul’un en kalabalık onuncu ilçesi olmanın haklı gururunu yaşıyor. İnsanlar Maltepe’yi seviyor. Burada yaşamaktan mutluluk duyuyor. Rosa Maltepe Evleri İstanbul Emlak Projesi ise, İstanbul’un bu güzide ilçesinde bulunuyor.

Bu Projenin En Büyük Avantajları Neler?

Rosa Maltepe Evleri İstanbul Emlak Projesi pek çok avantajı ile göz dolduruyor. Bunlardan bir tanesi de elbette ki konumu. Maltepe, merkezi yerlere yakınlığı ile biliniyor. Bahsedildiği gibi adalar manzarasını balkonunuzdan izleme şansı veriyor bu proje sizlere. Her ayrıntısı ince ince düşünülmüş ve işlenmiş olan Rosa Maltepe Evleri İstanbul Emlak Projesi sizlere eşi benzeri olmayan ayrıcalıkları sunuyor.

Kaç Blok ve Kaç Daireden Oluşuyor?

Proje toplamda 4800 metrekarelik bir alana konumlandırılmış olmasının yanı sıra, yalnızca bununla kalmıyor. 3800 metrekare alana yayılmış yeşil alanı ile de siz değerli ev sahipleri için mavinin ve yeşilin her tonunu bulunduruyor. 2 Blok bulunmasının yanı sıra 148 daireden oluşuyor. Bu daireler şüphesiz ki sizin ve ailenizin en güzel, en mutlu anlarına tanıklık edecek. En güzel komşuluklara ev sahipliği yapacak.

Sosyal Donatı Alanları Mevcut mu?

Sosyal alanlar ev sahibi olmak isteyenlerin başlıca sordukları sorular arasında yer alıyor. Bu projede sosyal alanlar öylesine çeşitli ki her zevke göre bir şey düşünülmüş durumda. Baktığımızda basketbol sahasından tutunda, sauna, hamam, spor salonu, çocuklar için oyun alanları, yürüyüş parkuru gibi her yaşa ve her zevke uygun bir aktivite bulmak mümkün.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir