Konaktepe Beşevler Bursa


Uzak bloklardan konutlara yer verilecek olan Konaktepe Beşevler Bursa projesi Nilüfer sınırları içerisinde yer almakta. Tam olarak Beşevler Mahallesi içerisine konumlanan projenin Eylül 2019 tarihinde teslimi gerçekleşecek. Bu anlamda yatırımcılara projeyle alakalı olarak tüm detaylar aktarılıyor. Örnek verecek olursak konut tiplerinden site özelliklerine kadar tüm detaylar göz önünde bulundurulabilir.

Konaktepe Beşevler Bursa Konutları

Önceden de belirttiğimiz gibi proje kapsamında 3 ayrı blok inşa edilecek. Tüm bu bloklardan yana 54 adet konutun sunulması bekleniyor. Konut tiplerine de ebatlarına bağlı olarak da yatırımcılar karşılanmakta. Konaktepe Beşevler Bursa konutları 3+1 ile 5+1 olacak şekilde tasarlanmış durumda. Yani ebatları geniş olan dairelerin yatırımcısı ile buluşması hedeflenmekte. 120 ile 250 m2 arasında ebatları değişen dairelere yönelik fiyat listesi ise;

  • İlk olarak 3+1 dairelere 550.000 TL’den başlayan fiyatlar sunulmakta.
  • 5+1 olanlar için de 1 milyon 550 bin TL’den başlayan fiyatlar duyuruluyor.

Ödeme seçeneklerine göz atarak tercihte bulunabilirsiniz. Şöyle ki kişiye özel olarak ödeme koşullarının belirlenmesi esas alınmakta. Bu anlamda Mescioğlu İnşaat tarafından yapımıns geçilen projeyi değerlendirmeye almak çok kolay.

Konaktepe Beşevler Bursa Site Özellikleri

Eylül 2019 tarihinde teslimi gerçekleşecek olan projeye yönelik detaylar duyuruluyor. Ancak genel olarak Konaktepe Beşevler Bursa konutları için bilgilerin aktarılması esas alınmıştır. Yani site özelliklerine yönelik detaylı bilgilere erişim sağlanmıyor. Sadece klasik site yapılarında olduğu gibi otopark yapılarına ve güvenlik sistemlerine yer verilmesi bekleniyor. Beraberinde binalarda asansörlerin olacağı ve yönetmeliklere uygun bir şekilde inşasına yer verileceği açıktır. Şöyle ki yalıtım ile deprem yönetmeliklerine uygun olan projelerden bir tanesidir. Yatırımcılar inşaat tekniklerine yönelik de bilgi sahibi oluyor. Beraberinde kişise özel ödeme seçenekleri sayesinde konutlara yatırımlar gerçekleşmekte.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir