Kuzeyşehir Koru İzmir


Geniş bir arsa alanı üzerine konumlanan Kuzeyşehir Koru İzmir, adından da anlaşıldığı üzere İzmir’de yükselecek. İlden ziyade ilçesi olarak da Menemen bilgisi aktarılıyor. Lokasyon detaylarına göz atanlar beraberinde projeyi değerlendirmeye alıyor. Örneğin önceden de belirttiğimiz gibi geniş bir arsa alanı üzerinden yükselmesi bekleniyor. Bu anlamda 31.000 m2’lik alanda inşasına geçilen projede yüzlerce konut yatırımcıları karşılayacak.

Kuzeyşehir Koru İzmir Konutları

Menemen bölgesine konumlanacak olan proje, geniş bir kapasiteye sahiptir. Bunun için de Kuzeyşehir Koru İzmir üzerinden toplamda 716 adet dairenin satışa hazırlanması esas alınmakta. Temelde ise 2+1, 3+1 ve 4+1 olacak şekilde daire tiplerinin sunulması bekleniyor. Hemen arkasından minimum ebatların da 67 m2 olacağı açıklanmış durumda. Hatta fiyatlara yönelik detaylar da sunuluyor. Yatırımcıları karşılayan değerler ise şu şekildedir;

  • 290.000 TL’den başlayan fiyatlarla ilk olarak 2+1 daireler sunulmakta.
  • 3+1 olanlar için de 390.000 TL’den başlayan fiyatlar duyuruluyor.
  • 4+1 konutlara da 460.000 TL’den başlayan fiyatların sunulması esas alınmış.

Yapımcı firma tarafından vade seçeneklerine yer verilmesi dikkat çekiyor. Aynı zamanda kişiye özel olarak ödeme alternatiflerini de bulunmakta. Ön taleplere yönelik şirketle görüşmelere geçilebilir. Devamında ödeme koşullarının belirlenmesi mümkün olacaktır.

Kuzeyşehir Koru İzmir İçerisinde Neler Var?

Kuzeyşehir Koru İzmir projesinin 30 ay sonra teslimi gerçekleşecek. Yani tam olarak Nisan 2021 tarihinde teslimin gerçekleşmesi esas alınmıştır. Teslim edilecek konutlardan ziyade proje nitelikleri de dikkate alınabilir. Örneğin içerisinde crossfit alanı dahi olacak. Olimpik yüzme havuzlarına da yer vermesi bekleniyor. Pek çok sosyal olanak mevcut olacaktır. Bu anlamda 260.000 TL’den başlayan fiyatlarla yatırımcıları karşılayan modern sitelerden bir tanesidir.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir