Larissa Göl Evleri İzmir Emlak Projesi


Erden inşaat şirketinin Türkiye’nin pek çok farklı şehrinde yapmış olduğu Larissa Göl Evleri şimdi de İzmir’e inşa ediliyor. Larissa Göl Evleri İzmir Emlak Projesi toplamda 1.200 konuttan oluşmasıyla oldukça dikkat çekici bir plandan oluşuyor. Proje hakkında merak edilen her şeyi sizler için kaleme aldık.

Larissa Göl Evleri İzmir Emlak Projesi Nedir?

İzmir ili Menemen ilçesinde inşa edilmesi planlanan Larissa Göl Evleri, toplamda 1.200 konuttan oluşur ve bu konuların yaklaşık % 80’i ise daire projesidir. Sağlamayı planladığı hizmetler kapsamında kültür, eğitim, sanat, otopark, alışveriş merkezi gibi pek çok muhtelif konuyu barından proje kapsamında pek çok hizmet ile ilgililerin dikkatini çekti.

Larissa Göl Evleri İzmir Emlak Projesi Kapsamı Hakkında

  • Projenin toplamda 40.000 metrekare bir alan içerisine yapılması planlanıyor.
  • Mevcut olan proje içerisinde tiyatro alanları, amfi alanları, spor alanları gibi bir kültür ortamı yaratılacak.
  • Yaklaşık olarak 15.000 metrekare bir alana da doğal gölet yer verilerek hem yeşillikler içerisinde bir yaşam oluşturulurken hem de sosyal hayat etkinlikleri ön plana çıkartılacak.
  • Yapılması planlanan evlerin içerisine de akıllı konut sistemi sağlanarak 7 gün 24 saat insan güvenliği ön plana çıkartılacak.
  • Çocuklu aileler için tasarlanacak olan kreş, çocuk kulüpleri ve hayvanat bahçeleri ile ailelere kolaylık sağlanacak.
  • Engelsiz yaşama destek veren Erden İnşaat, proje kapsamında alanın her yerine engelli bireylerin yaşamını kolaylaştıracak pratik çözümler üretti.

Larissa Göl Evleri İzmir Emlak Projesi Fiyatları Hakkında

Larissa Göl Evleri İzmir Emlak Projesi fiyatları çoğu insan için merak konusu. Proje kapsamındaki konutlar yaklaşık olarak 200 bin TL’den başlıyor. Ayrıca proje alıcıları içinde sunulan pek çok ödeme alternatifleri mevcut.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir