Zone Gaziemir İzmir Konut Projesi


İzmir’in şık ve görkemli görüntüsünü geri planda bırakmayan Zone Gaziemir İzmir Konut Projesi, 35 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilmiştir. 9 blok bulunan Zone konutları, modern mimari etkisini ve göz kamaştırıcı iç mimarisini gözler önüne serer. Bahçeli ve teraslı olmanın yanı sıra hayatınıza konforu davet edecektir.

Zone Gaziemir İzmir Konut Özellikleri

Valdeli ödeme planıyla sunulmakta olan Zone Gaziemir İzmir Konut Projesi, 70 bağımsız ünite ile satış alanında yerini almıştır. Adnan Menderes havaalanı, İzban istasyonu ve Eshot duraklarına yanık olmanın verdiği merkezi konumla da ulaşımda konfor sağlar. Çeşme otobanına ve fuar merkezine yakın olan geniş yaşam lokasyonuyla, Optimum AVM ve Ege serbest bölge için doğal bir görünüm de sunar. Hem toplu ulaşım araçları hem de bireysel ulaşım araçlarına yolculuk edebileceğiniz otoyol, otoban ve raylı sistemlere kısa mesafedir.

Kafetaryası ve otopark özelliği ile, evinizi hem eğlence hem de konfor alanına dönüştürecek seçeneklerle donatılmıştır. Teraslı orman manzarasıyla, doğal güzelliği keşif ederken aynı zamanda İzmir’in en merkezi alanlarından birinde olmanın da rahatlığını hissedebilirsiniz. 2,500 metrekare otopark imkanıyla, 2,600 metrekare peyzaj alnına sahiptir.

Zone Gaziemir İzmir Konut Konforlu Yaşam Sırları

Konforlu yaşam sırları bulabileceğiniz Zone projesi, İzmir’in merkezi konumlarından biri olan Gaziemir üzerinde inşa edilmiştir. Göz alıcı şık ve modern mimariyi size sunan daireler, en düşük 1 milyon 300 bin TL ve en yüksek 4 milyon 700 TL üzerinden satışa sunulmuştur. Konfor ve rahatlık için özel hissedeceğiniz, kendinizi daima bir tatil köyünde gibi göreceğiniz daireleri kolay ödeme imkanlarıyla satın alabilirsiniz.

  • Açık ve kapalı otopark
  • Orman manzarası
  • Kameralı 7/ 24 güvenlik sistemleri
  • Teras
  • Asansör

Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir