Aden Hill Foça İzmir Emlak Projesi


Aden Hill Foça İzmir Emlak Projesi

Türkiye’nin İncisi olan İzmir’de ve İzmir’in de en güzel noktalarından biri olan Eski Foça’da hayata geçirilen Aden Hill Foça İzmir Emlak Projesi sizi huzura kavuşturacak bir projedir. 3 bin 189 metrekarelik alana kurulmuş olan proje Erdil Yapı tarafından hayata geçirilerek müşterilerine sunuluyor. Villa yapısında kurulan Aden Hill Foça İzmir Emlak Projesi içerisinde toplamda 11 adet villaya ev sahipliği yapıyor.

Aden Hill Foça İzmir Emlak Projesi Özellikler

Villa olarak hizmete sunulan emlak projesi 4+1 tasarıma sahip olup 135 metrekare genişliğinde villalarını hizmete sunmuştur. Güvenlik konusunda olabildiğince üst seviyede hizmetlerini sunar. 7/24 güvenlik kameralarıyla güvenlik sistemini oluşturması bu güvenlik konusundaki hassasiyetini açıklar. Ayrıca otopark konusunda villaya özel bir araçlık otopark alanının bulunması bu sorunun ortadan kalkmasına zemin hazırlamıştır. Sosyal anlamda kişilerin gelişimini de sağlayacak alanların inşasının yapılması bu emlak projesinin daha da talep edilmesini sağlar.

Açık yüzme havuzu, çocuk havuzu sayesinde yüzmek isteyenlerin ortak alanda bu faaliyetleri gerçekleştirebilmeleri gerçekleşir. Bu özellikler dışında Eski Foça’nın kültürel mimarisine uygun olarak taş yapıda bu villaların döşeme işleminin yapılması çevreyle de bütünlüğü oluşmasına vesile olur. Fitnes center, spor salonu, sauna, yürüyüş alanlarının düzenlenmiş olması spor severlere özel yapılmış alanlarıdır. Aden Hill Foça İzmir Emlak Projesi inşaat tekniklerinde de son teknoloji kullandığı için yapı son derece dayanıklı ve özellikleri gelişmiştir. Isı yalıtımına özel bims tuğla yapımında kullanılmış olup yalıtım yönetmeliğine uygun hale getirilmiştir.

Aden Hill Foça İzmir Emlak Projesi Fiyatları

Huzurlu bir yaşam için ev sahipliği yapacak olan bu emlak projesi müşterilerinin karşısına 1 milyon 650 bin TL fiyat üzerinden çıkıyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir