Terrace Mogan Konakları Ankara


Gösterişli iç ve dış tasarımları ile Terrace Mogan Konakları Ankara projesine yer verilmekte. İlk olarak projenin Ankara’da Gölbaşı üzerinden yükselmesi esas alınmıştır. Beraberinde ise villa yapılarının yatırımcıları karşılaması bekleniyor. Tüm bu yapılara yönelik Ör – Yap İnşaat tarafından çalışmalara gidilmekte. Mogan Gölü’nin yanına konumlanan proje, doğa manzaraları ile adından söz ettirecek.

Terrace Mogan Konakları Ankara Daireleri

Terrace Mogan Konakları Ankara projesi üzerinden yukarıda da belirttiğimiz gibi villaların tasarlanması temel alınmakta. Toplamda ise 17 adet villa yapısının yatırımcılara sunulması bekleniyor. Projede yer alacak olan villaların planlaması da yapıldı. Yani tipleri ve ebatları ile alakalı olarak lansman gerçekleşmiş durumda. Sonuç olarak yatırımcıları karşılayan konut tipleri;

  • İlk olarak 6+2 şeklinde villa tasarımlarına yer verilmesi bekleniyor.
  • Maksimum ise 8+2 villa tipinin hazırlanması esas alınmakta.

Metrekare detayları da ayrıca sunuluyor. Minimum 450 m2’den maksimum 800 m2’ye kadar villaların sunulması beklenmekte. Beraberinde ise ödeme seçeneklerine yönelik detaylar sunuluyor. Şöyle ki projede bulunan villaların tipi temel alınarak ödeme seçeneklerine yer verilecektir.

Terrace Mogan Konakları Ankara Özellikleri

Projede yer alacak olan villaların en düşük fiyatı 2 milyon 850 bin TL olarak belirlenmiştir. Terrace Mogan Konakları Ankara konutlarının değeri sosyal yaşam merkezlerinden dolayı da yüksek tutulmakta. Öyle ki fin hamamı, kapalı yüzme havuzu ve sauna gibi çeşitli alternatiflere yer verilmiştir. Konutlardan güneş enerjisi ve merkezi ısıtma temel alınmakta. Teras ile şömine yapıları da mevcut olduğu için yüksek fiyat aralıklarına yer verildiği açıktır. Bunların dışında konut özellikleri arasında jakuzi dahi mevcuttur. Modern çizgilere sahip olan villa yapıları deprem yönetmeliklerine uygun olacak şekilde tasarlanmakta. Son olarak 7/24 güvenlik sistemine de yer verilen projelerden bir tanesidir.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir