Avcılar Exclusive İzmir Projesi


Avcılar Exclusive İzmir Projesi konum itibari ile İzmir’in değerlenmeye ve konut üzerinden kar elde etmeye en açık bölgelerinden birinde bulunuyor. Toplamda 55 bin metrekare alana konuşlandırılmış olan bu projenin ayırt edici en önemli özelliklerinin başında yatay mimariyi destekleyen bir yapılanmanın benimsenmiş olmasıdır. Konut satın alırken ilerleyen yıllarda size kar getirmesini de istiyorsanız en doğru yerlerden birinde bulunuyorsunuz!

Merkezi ve Ulaşımı Kolay!

Avcılar Exclusive İzmir Projesi konutların nitelikli yapısının haricinde merkezi konumu ile de göz doldurmaya devam ediyor! Sunulan konut yapılarının oldukça yakın olduğu noktalar;

  • İzmir Adliyesi
  • İzban
  • Metro
  • Otobüs durakları

Bu noktalar ulaşımın kolaylaşmasını ve konutun değerlenmesinin önünü açan nitelikler arasında kendini gösteriyor!

Konut Tipleri Hakkında Bilgilendirme

Avcılar Exclusive İzmir Projesi kapsamında bireylerin konuttan beklentilerinin tam manası ile karşılanması için büyük bir çaba sarf edilmektedir. Yatay mimarinin en temel örneklerinden biri olan bu projede yer alan daire tipleri iç mimari bakımından da global standartların gerisinde kalmıyor. Modern yaşamın tüm gerekliliklerini yerine getiren bir mimari anlayışı ile projeler üretilmektedir. Konut tiplerinin daha kullanışlı olması ve hayatı kolaylaştırması için gerekli tüm ince detaylar belirlenmiştir.

Şehrin Kalbine Bir Adım!

Bulunduğu konumun merkeziliği sayesinde İzmir’de en çok tercih edilen mekanlara ve birçok eğitim/sağlık kurumuna bir adım kadar uzaklıktadır. Siz de şehrin kalbine bir adım kadar uzakta bulunurken aynı zamanda konforun da tadını çıkarmak isteyenler için en uygun projelerin başında gelmektedir. Şehir sizi bu konforu ve güvenilirliği ile tam manası ile içine çekecek! Projenin kapsamında yer verilen yeşil alanlar da bu hengameden çıktığınız zaman nefes almak için size sunulan bir fırsat olacak!


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir