Hava Kent Taşoluk İstanbul Projesi


Hava Kent Taşoluk İstanbul Projesi kapsamında İstanbul’un nadide mekanlarından olan Arnavutköy’de oldukça avantajlı bir biçimde konut sahibi olma fırsatını elde edebilirsiniz. Yeni havalimanına oldukça yakın olan bu konut yapılanmasının zemin etüdünden bina depreme dayanıklılık testlerine kadar her aşamada onay aldığı belirtilmelidir. Taşoluk kapsamında satın alacağınız bu konutların ilerleyen yıllarda oldukça yüksek bir kar getirme potansiyeline sahip olduğunun da altı çizilmelidir.

Proje Özellikleri Nelerdir?

Hava Kent Taşoluk İstanbul Projesi hem prestijli hem de oldukça rahat bir yaşam alanı oluşturulması için büyük bir çaba sarf etmektedir. Bu projenin temelde sahip olduğu özelliklerden bazıları;

  • Yeni havalimanına 7 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır.
  • Projenin toplam kapasitesi 144 daireden oluşuyor.
  • Açık otopark, yüzme havuzu ve fitness center gibi ek olanakları da eksiksiz bir biçimde kişilere sunuyor.
  • Dış cephe ve iç mimari alanında sadece birinci kalite materyallerden faydalanılmıştır.

 

Sunulan bu özelliklerin her biri sizin için verimli yatırımın ve şahane bir konut seçiminin adresi olacaktır. Projede yer alan dairelerin satın alınmasının hemen sonrasında tapu devir işlemleri yapılır. Tapunun teslim olması için beklemek zorunda olmamanız ayrıca dikkat çekiyor ve takdir topluyor!

Daire Tipleri Nelerdir?

Hava Kent Taşoluk İstanbul Projesi kapsamında 2+1 ve 1+1 dairelere yer verilmektedir. Bu daire tiplerinin her birinde tasarım özelliklerinin muhteşem bir donanım ile hazırlandığı da net bir biçimde görülmektedir. Siz de genişlik bakımından hangisinin daha yeterli olduğunu düşünüyorsanız o konut ile alakalı anında bilgi talep edebilirsiniz. Proje ile alakalı bilgi almak adına kullanabileceğiniz telefon numarası 0212 924 4020 olarak belirtilmiştir. Bu telefon numarası üzerinden anında yetkililer ile iletişim kurabilirsiniz.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir