Sultan 5299 İstanbul Emlak Projesi


ASR Yapı imzasıyla geliştirilen Sultan 5299 İstanbul Emlak Projesi İstanbul’da yaşayanlar için ev alma umudu dağıtıyor. İstanbul’da yaşayan ve senelerdir ev alma hayaliyle yaşayan insanlar için inanılmaz bir fırsat. Harika imkanları ve makul fiyatıyla bu projeyi kaçırmadan evinizin sahibi olabilirsiniz. İstanbul’da yaşam merkezlerinin her geçen gün kaymasıyla bu proje Kağıthane’ye kadar geldi. Bu proje kapsamında Kağıthane’nin en işlek ve güzel yerinde ev sahibi olma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Evlerin Özellikleri:

İstanbul’da yeni yaşam merkezlerinden biri olan Kağıthane’de Sultan 5299 İstanbul Emlak Projesi ile kalbinizde yatan eve sahip olabilirsiniz.  Proje kapsamında 1+1 ve 2+1 daire tiplerinde evler yer alıyor. Dairelerin genişliği 45 ila 155 m2 arasında değişiklik gösteriyor. Yenilenebilir enerjiyle tasarrufu elde etmeye çalışan ASR Yapı evlerde rüzgar ve güneş enerjisinden de faydalanmayı ihmal etmiyor. Sultan 5299 İstanbul Emlak Projesinin bir başka güzel özelliği ise her daire için özel kapalı otoparkının bulunması. İstanbul’da yaşanan en büyük sıkıntılardan birinden bu konutlarda ev sahibi olarak kurtulma şansını da elde ediyorsunuz.

Evlerin Konumu:

Evlerin konumu merkezi olmakla beraber metroya 300 metre kadardır. TEM ve E5 yollarının hemen yanında olan evler oldukça merkezi ve şıktır. Şehir hayatından uzaklaşmadan kendi evinizin sahibi olmayı diliyorsanız, hem merkezi hem de güvenilir olan bu konut projesinden faydalanarak ev sahibi olabilirsiniz. Bu proje kapsamında alınan evlerin tapusu hemen teslim edilmektedir. Projenin ortak alan olarak inşa ettiği terasında piknik ve ızgara yapmak mümkündür. Konutların fiyatları 389.000- 480.000 TL arasında değişmektedir. Çocuklar için oyun alanları, kameralı güvenlik sistemi de mevcut olup fiyat ve kaliteli açısından son derece memnun edici konutlardır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir