Havan Suite İzmir


Durusu İnşaat tarafından İzmir Çiğli’de konumlandırılan Havan Suite projesi, kalabalığın içinde sakin bir yaşam vaad etmektedir. Şık ve konforlu daireleri,sosyal alanları ile mütevazi bir yaşam sürme konusunda oldukça başarılı işlere imza atmaktadır.

Projenin Teknik Özellikleri

Projenin oturtulacağı arsa alanı toplamda 5000 m2’dir. Oldukça geniş alana yayılan proje, bünyesinde ferah ve büyük daireler barındırmaktadır. Dairelerin tamamı 2+1 olarak inşa edilmektedir. Ayrıca daire alanları en az 90 m2 olarak belirlenmektedir. Projede toplamda 40 adet daire bulunmaktadır. Havan Suite İzmir, deprem yönetmeliği esaslarına uygun, can ve mal güvenliğini sağlayacak şekilde yapılmaktadır. Proje 2 bloktan oluşmaktadır ve site içerisinde dairelerin yanı sıra çeşitli sosyal alanlar da bulunmaktadır. Bu sayede site sakinleri iş sonrası huzurlu bir akşam yemeğinin ardından sosyal alanlarda vakit geçirmenin tadını çıkarabilecektir.

Sosyal Alanlar

Bir konut projesinde dairelerin konfor ve estetik seviyesinin yanı sıra sosyal alanları da dikkat çekmektedir. Havan Suite İzmir projesinde site sakinlerinin boş vakitlerini etkili ve güzel bir şekilde değerlendirebilmeleri için açık yüzme havuzu inşa edilmektedir. Yazın kavurucu sıcağında havuzda vakit geçirebilmek, günün yorgunluğunu atabilmek mümkündür. Bu sayede yılın her günü tatil gibi geçmektedir. Ayrıca site güvenlik hizmeti ile 7/24 korkusuz, güven içerisinde bir yaşam sürülebilmektedir. Yeşil alanları ile doğayı kucaklayan konut projesi, birçok insanın beton yığınları arasında kalmış havasız kısımlarına karşın temiz hava eşliğinde yürüyüş yapabilme imkanı sunmaktadır. Projenin teslim tarihi Temmuz 2019 olarak belirlenmiştir. Her ev ekonomisine uygun ödeme seçenekleri ile ev sahibi olmanın zorluğu geçmişte kalmaktadır. Artık herkes kolaylıkla ve cep dostu fiyatlarla ev sahibi olabilmektedir. Konfor, kalite ve prestijin adresi Havan Suite’de artık yaşamak çok keyifli!


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir