Biva17 İzmir Projesi


Biva Mimarlık konut projeleri arasında yer alan Biva17 İzmir Projesi 17 katlı tek blok halinde tasarlanmıştır. Konforu ve güvenliği yüksek standartlarda tutan proje tasarımının yüksek yapı özelliği var. Dış cephe kaplamadan daire kapılarına kadar her detayda kaliteli malzeme ve uygulama ile inşa edilen Biva 17 konutları yüksek konforu yaşatacak özelliklere sahip.

Sosyal alanlar konusunda da keyifli olanaklar sunan projede çocuk oyun alanları, parklar, toplantı alanları gibi sosyal alanlar bulunuyor.  Biva 17, yönetmeliklere uygun imar özellikleriyle güvenilir konut garantisi sunuyor. İzmir’in Karşıyaka ilçesinde, merkezi bir konumda bulunan Biva 17 projesinde 64 adet daire satışa sunuluyor.

Biva17 İzmir Projesi Daire Özellikleri

Biva 17 daireleri 2+1 ve 3+1 şeklinde iki seçenek sunuyor.Güvenli yaşam alanı konseptini ön planda tutan  Biva17 İzmir Projesi daireleri Deprem ve Yangın yönetmeliklerine uyumlu olarak tasarlanmış güvenilir dairelerdir. 60 araçlık açık ve kapalı otopark, asansör, doğalgaz merkezi sistem, kartlı elektrik sistemi, hidrofor sistemi gibi özellikleri olan Biva 17 daireleri uzun vadede güvenilir yaşam standartları ile dikkat çekiyor. Isı yalıtımı konusunda da titiz davranan Biva Mimarlık Biva 17 dairelerinde enerji tüketimini en aza indiriyor. Akıllı ev otomasyon sistemine sahip olan dairelerde 3+1 daireler arasında deniz manzarası olan daireler de var.

Biva17 İzmir Projesi Sosyal Alanlar

Biva 17 dairelerinin güvenli ve konforlu özelliklerini sosyal alanlarda da görmek mümkün. Çocuk oyun alanlarında güvenliği yüksek standartlar sunuluyor. Açık ve kapalı spor alanları beklentileri karşılayacak şekilde tasarlanmış. Açık alanda oturmak için özel peyzaj tasarımına sahip oturma alanları var. Biva17 İzmir Projesi daire içinde ve sosyal alanlarda kalite standartları yüksek, keyifli yaşam alanları yaratıyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir