Jardin Eden Çeşme İzmir Projesi


Pana Yapım tarafından tasarlanan Jardin Eden Çeşme İzmir projesi İzmir’in en büyük konut projesi olarak görülüyor. 14 bin metrekarelik bir alana yayılan projede ortalama 6 bin sokak bulunuyor. Rezidans ve lüks  müstakil villalardan oluşan proje üst gelir gurubuna hitap ediyor.

Jardin Eden izole edilmiş, lüks bir yaşam alanı yaratıyor. Projenin konumlandığı yer şehirden uzakta. Bu durum özellikle tercih edilmiş. Projenin izole bir yaşam alanı yaratması üst gelir gurubundan alıcılar için cazibesini arttırıyor. Denizi yaklaşık olarak 1-2 kilometre mesafede olan projede özel iskele olanağı da var.

Jardin Eden Çeşme İzmir Projesi Daireleri

Jardin Eden villaları 3+1, 4+1 ve 6+2 olarak farklı seçeneklerde sunuluyor. 180 ve 350 metrekare arasında farklı büyüklükte tasarlanmış. Rezidans dairelerde 1+0,1+1 ve 2+1 seçenekleriyle sunuluyor. Jardin Eden Çeşme İzmir Projesi kapsamındaki villa ve dairelerde güneş enerjisi kullanılıyor.

Daire ve villalar lüks yaşam tarzına uygun şekilde dizayn edilmiş. Daire ve villalarda ebeveyn odası ve giyinme odası mevcut. Jardin Eden projesinin sosyal alanlar konusunda da oldukça yüksek kalite standartları var.  Projede, yüzme havuzu, Fitness salonu, cafe, restoran,çocuk oyun alanı gibi farklı sosyal alanlar da lüks standartlarda tasarlanmış. Güvenlik konusunda da kalite standartlarını yüksek tutuyor. Gerek çevre tasarımı gerek daire tasarımlarında lüks detaylar dikkat çekiyor.

Jardin Eden Çeşme İzmir Projesi Detayları

Jardin eden projesi kapsamında 118 villa, 60 rezidans ve bir apart otel inşa edilmiş. Ilıca plajına 2 kilometre mesafe bulunan Jardin Eden Çeşme İzmir projesi villalarının hepsinin kendine özel havuzu var. Jardin Eden projesinden rezidans ya da villa almak isteyenler için banka kredisi bulunmuyor ancak özel ödeme seçenekleri planlanabiliyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir