Mavişehir Modern 4


Gergül İnşaat kapsamında Mavişehir Modern 4 projesine imza atıldığını göreceksiniz. Tamamlanan konut projelerine yönelik başta 13.064 m2’lik bir arsa alanına yer verildiğini söylemek gerek. Bu sayede projede yer alan konutların sayısı da 225’e ulaşmıştır. İzmir – Karşıyaka’da bulunan projenin gerek farkli tip daireleri gerekse sosyal alanları ile yatırımcılarını karşılaması söz konusudur.

Mavişehir Modern 4 Konutlarının Özellikleri

Başta proje için iki ayrı blok tasarımının karşınıza çıkması esas alınır. Blokların 15 katlı olduğunu ve dair tiplerinin konumlandığını da belirtmek gereklidir. Şöyle ki toplamda 225 adet konutun alıcılarını karşılaması söz konusudur. Akabinde karşınıza çıkacak olan tipler ile metrekareleri ise;

  • 1+1 plan dairelerin 64 m2 şeklinde ebatlarının sunulduğunu göreceksiniz.
  • 2+1 daireler için en az 90 en fazla da 120 m2 olarak boyutlar sunuluyor.
  • 3+1 dairelerde ise 153 ile 171 m2 şeklinde konutlara yer veriliyor.
  • Banka kredilerine uygun olan dairelerin fiyatları 320 bin TL’den başlıyor.

Mavişehir Modern 4 konutlarının çevre yollarına ve metro istasyonlarına yakın olduğunu baştan söylemek gerek. Bunun akabinde alışveriş merkezleri ile okullara mesafesinin de çok olmadığını göreceksiniz.

Mavişehir Modern 4 Projesinin Özellikleri

Konutları akabinde genel özelliklere, güvenlik ve sosyal imkanlara da göz atmak gereklidir. Örneğin hem kapalı hem de açık olacak şekilde otopark hizmetlerine yer veriliyor. Mavişehir Modern 4 projesinde bahçe ve parkların sayısı da oldukça fazla. 24 saat güvenlik sistemlerinin olması da çocuklu ailelerin tercihte bulunmasında etikili olmakta. Bunların akabinde sosyal tesislerinden açık yüzme havuzlarına kadar tüm sosyal imkanlar sıralanıyor. Konut güvenliği ve sosyal tesislerinden kaynaklı aranılan site yaşantısını ayağınıza getiriyor. Site yaşantısından ziyade konumu gereğince merkeze ulaşmak zor olmayacaktır. Gerek çevre yollarına gerekse metro istasyonuna yakın olması avantajlı özelliklerinden bir tanesidir.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir