Newplus Bayraklı


Arazinin büyük bir kısmı yeşil alanlardan oluşan Newplus Bayraklı projesinde 28 daireye yer veriliyor. Yeşil alanlarının fazla olmasında ki temel sebepte tek bir blok üzerinden konutların inşasına yer verilmesidir. Tek blok içerisinde sadece 28 daireye ev sahipliği yapılıyor. Planlanmış alt yapı özellikleri kapsamında konforlu yaşam olanaklarının ayağınıza geldiği projelerden bir tanesidir.

Newplus Bayraklı Dairelerinin Özellikleri

Daire tiplerinin aynı olduğunu ve standartlar üzerinden müşterilerini karşıladığını söylemek gerek. Dört tarafı açıklık olan blok kapsamında farklı manzaralar karşınıza çıkacaktır. Katları ve manzaraları değerlendirmeniz halinde karşınıza çıkacak olan tek tip konutlar ise;

  • Başta 3+1 olacak şekilde dairelerin tasarımlarının sunulması söz konusudur.
  • Her konut için belirlenen metrekara ise 150 olarak ifade ediliyor.
  • Özel tasarım genel ve ebeveyn banyolarına sahip konutlara yer verilir.
  • Sınıf olarak mutfak tasarımlarına da ev sahipliği yapılıyor.
  • Yine 1. Sınıf laminat parkelerin ve lake boyamaların konutları modern bir hale soktuğunu belirtmek gerek.

Newplus Bayraklı projesiyle alakalı tüm iç ve dış detayların göz önünde bulundurulması önemlidir. Örneğin çoğu odada dekoratif aydınlatmalar sizleri karşılayacaktır. Modern asma tava sistemleri konutların göze daha hoş gelmesinde etkilidir. Alçı kartonpiyerler ile de odaların tasarımlarına gidilmiştir. Son olarak merkezi panjur sistemlerine de yer verildiğini göreceksiniz.

Newplus Bayraklı Site Özellikleri

Newplus Bayraklı projesinde tüm site özellilerine kavuşmanız mümkün. Bunun için başta güvenlik noktalarının karşınıza çıkması hedef alınır. Araç ve yaya girişlerinin tümünde güvenlik üst seviyededir. Kameralı olacak şekilde de güvenlik sistemlerinin desteklendiğini göreceksiniz. Hem açık hem de kapalı olacak şekilde otoparklar da sunuluyor. Özel çocuk oyun alanlarından bahçelere kadar tüm site yaşam olanaklarına sahip. Oturma terasları özellikle de çocuklu ailelerin bir hayli dikkatini çekiyor. Hem çocuk alanlarının olması hem de güvenlik sistemleri ile desteklenmesi, çocuklu ailelerin yatırım amaçlı projeyi incelemesinde etkilidir.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir