Saykap Park Yakamoz Villaları İzmir


İzmir Güzelbahçe’de yer alan Saykap Park Yakamoz Villaları, herkesi alışılmış apartman hayatından uzak, yüksek katlı yapı anlayışının dışında, müstakil ve mütevazi bir yaşama davet etmektedir. Konforlu ve estetik açıdan son trendlerle oluşturulmuş dairelerin yanı sıra yeşil alanları ile herkesin gönlünde taht kurmayı başaracak bir projedir.

Projenin Teknik Detayları

Konut satın alınırken birçok kriter göz önünde bulundurulmalıdır. Bunlardan en önemlisi binanın yapım aşamasıdır. Saykap Park Yakamoz Villaları, tamamen deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiş ve tüm villalarda olası bir depremde can ve mal kaybı yaşanmaması için zemin güçlendirmesi yapılmıştır. Ayrıca kış aylarında herhangi bir su alma durumu yaşanmaması için son teknoloji ile yalıtım yapılmıştır. Villa yapımında C30 beton kullanılarak yapıların dayanıklılık seviyesi en üst noktaya çıkarılmıştır. Mutfakta Franke marka ankastre seti, ECA marka bataryalar kullanılmıştır. Ayrıca dolapların içinde bulunan led aydınlatmalar ile akşam saatlerinde direkt mutfak ışığının yakılmasına gerek kalmamıştır. Yine çatı üzerinde de gerekli su ve ısı izolasyonu yapılmıştır ve çatı çelik konstrüksiyon olarak inşa edilmiştir. Bütün pencerelerde sineklik bulunmaktadır. Ayrıca tüm binada derzli parkeler ile döşenmiştir.

Sosyal Alanlar

Saykap Park Yakamoz Villaları, peyzaj alanları ile site sakinlerine huzurlu bir ortam yaratmaktadır. Yeşil alanları sulamak için otomatik bahçe sulama sistemi bulunmaktadır. Site içerisinde gece aydınlatma sistemi ile aydınlık bir site ortamı oluşturulmaktadır. Ayrıca spor severler için yüzme havuzu da site içerisinde yer almaktadır. Proje toplamda 3 blok ve 10 adet villadan oluşmaktadır. Konumu itibariyle deniz kenarına ve ana caddeye olan mesafesi sadece 180 metredir. Alışveriş severler için Agora Alışveriş Merkezi 13 km, herhangi bir sağlık problemi yaşanması durumunda Dokuz Eylül Üniversite Hastanesi 10 km uzaklıktadır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir