Bahçeşehir Platinum İzmir


Bahçeşehir Yatırım İnşaat’ın yükselen kalitesi Bahçeşehir Platinum İzmir, gerek ihtişamlı daireleri gerek prestijli sosyal alanları ile tüm konut projelerini geride bırakmaktadır. İzmir Torbalı’da inşa edilen konut projesi toplamda 11 bloktan oluşmaktadır. Projede dairelerin yanı sıra ticari kısımlar da bulunmaktadır. 11 blokta 142 adet daire yer almaktadır. Daire sahipleri için her olanak en ince ayrıntısına kadar düşünülmekte ve tüm ihtiyaçlara cevap verilecek şekilde tasarlanmaktadır.

Teknik Özellikler

Bahçeşehir Platinum İzmir projesi, deprem yönetmeliğinde yer alan tüm şartlar sağlanarak inşa edilmektedir. Çünkü bir yapının estetiğinden önce güvenliği önemlidir. Yapı güvenliği sağlandıktan sonra estetik kaygısı başlamaktadır. Bahçeşehir Yatırım İnşaat, son teknolojileri kullanarak bina yapımını üstlenmesinin yanı sıra oldukça konforlu, prestijli ve şık bir konut projesi tasarlamaktadır. Bloklarda tip daireler bulunmaktadır. Bu dairelerin bazıları 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak belirlenmiştir.

Sosyal Alanlar

Bir konut projesinde daire konforunun yanı sıra, site içerisinde yer alan ticari bölümler, yeşil alanlar önem kazanmaktadır. Bu nedenle projede yeşil alanlar oldukça fazladır. Temiz hava eşliğinde yürüyüş yapabilmek, dinlenme alanlarında hoş vakit geçirebilmek mümkündür. Dinç, fit ve zinde kalmak için günün istenilen saatinde kullanılabilecek fitness salonu bulunmaktadır. Ayrıca boş vakitleri keyif içerisinde hep spor yaparak hemde dinlenerek geçirebilmek için yüzme havuzu bulunmaktadır. Buna ek olarak spor severler için tenis kortu ve basketbol sahası da site içerisinde yer almaktadır. Özellikle çocuk sahibi olan çiftler için site güvenliği önem arz etmektedir. Çocukların site içerisindeki oyun alanlarında oynaması ve ebeveynleri olmadan site dışına çıkmamasına dikkat edilmelidir. Bahçeşehir Platinum projesi, site güvenliğini de hat safhada tutmaktadır. Torbalı’da yer alan konut projesinde kaliteli, prestijli ve lüks yaşamın keyfine varabilmek mümkündür.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir