Tanurla İzmir


İzmir’in Urla ilçesinde toplamda 500 dairelik Tanurla İzmir konut projesi yükseliyor. Sadece konutların yer aldığı projedeki daire tipleri ise 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olarak açıklandı.

Satışına henüz başlanmayan konut projesindeki dairelerin teslim tarihi ise 2021 yılının Eylül ayı olarak belirlendi. Tanyer İnşaat tarafından yapımı süren konut projesinde projenin toplam alanı ise 250 bin metrekaredir. Daire boyutları henüz netleşmeyen proje için kısa vadeli yatırımlarda dahi kar oranı çok yüksek olacağı öngörülüyor.

Tanurla İzmir Proje Özellikleri

Daire tiplerinin 1+1 ile 5+1 arasında değişiklik gösterdiği konut projesi için yatırımın tüm daire tiplerine uygun şekilde yapılması mümkün oluyor. 2021’in Eylül ayında tüm konutların teslim edileceği belirtilen proje yapısı için ekstra imkanlar da detaylandırıldı. Sosyal tesislere ve projenin kalitesini artıracak olan olanaklara ağırlık verilen Tanurla İzmir projesindeki konut satışlarında şu ekstra olanaklar dikkat çekiyor;

  • Sosyal tesis
  • Yürüyüş parkuru
  • Açık otopark
  • Çocuk oyun alanları
  • Kapalı yüzme havuzu
  • Açık yüzme havuzu

Tanurla İzmir Proje Fiyatları

Tanurla İzmir konut projesindeki satış fiyatları belirlendi. Projede toplamda 500 dairenin yer alacak olması, tüm konut tiplerinin yoğun bir şekilde ilgi görmesini sağlıyor.

1+1 daire tiplerindeki satışlar 450 bin Türk Lirası’ndan başlıyor. 2+1 daire tipleri için satış rakamları 850 bin Türk Lirası’nın üzerinde olacak şekilde belirlendi. 3+1 konutların satın alınmak istenmesi halinde, 1,5 milyon Türk Lirası’nın üzerinde ödeme yapılması gereklidir. 4+1 daire tipi için İzmir’deki projede konutlara 1 milyon 950 bin Türk Lirası ödeme yapılması gereklidir. Daire tiplerine bağlı olarak 5+1 konut yapısının fiyatı 2 milyon 750 bin Türk Lirası olarak belirlenmiştir.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir