Akgün Zümrüt Evler Ankara


Ankara’nın Altındağ ilçesinde bulunan Akgün Zümrüt Evler Ankara projesi, henüz konut satışları başlamamış, değerli projelerden bir tanesidir. Akgün İnşaat tarafından inşa edilen yapılar, projenin tamamında daire tipindedir. Ofis veya dükkan tipleri bulunmayan projede toplamda 144 konuta yer veriliyor. 18000 metrekare alan üzerinde yayılan projenin 2+1, 3+1, 4+1 konut özelliklerinde daireleri bulunuyor. Teslim tarihi olarak 2018 yılının Kasım ayı belirlenmiştir.

Akgün Zümrüt Evler Ankara Proje Özellikleri

Projenin genel site ve daire yapısı belirlendi. Özellikle dairelerin sayısının artırılması ve direkt olarak konut değerlerini artıracak özellikler belirlenmesi dikkat çekiyor. Akgün Zümrüt Evler Ankara projesinin inşaat teknikleri, bina ve site özellikleri şu şekilde detaylandırılıyor;

  • Çocuklar için oyun alanları
  • Kapalı otopark
  • Açık otopark
  • Fitness merkezi
  • Asansör
  • Yalıtım ve deprem yönetmeliğine uygun
  • Zemin etüdü ve yapı denetimi yapılmış

Akgün Zümrüt Evler Ankara Proje Fiyatları

Ankara’nın dikkat çeken projelerinden bir tanesi olan Akgün Zümrüt Evler Ankara bünyesinde 2+1, 3+1, 4+1 konut tipleri bulunuyor. Konutların en ufak boyutu için 123 metrekare, en büyük boyutu için ise 204 metrekare belirlenmiştir. Konutlar için detaylı fiyat açıklaması bulunmasa dahi, ortalama fiyat aralıkları öğrenilmiştir. Fiyatlar en düşük 220 bin Türk Lirası, en yüksek ise 494 bin Türk Lirası olacak şekilde belirleniyor.

Ankara’nın Altındağ ilçesinde yer alan projenin yapımcı firması olan Akgün İnşaat’ın telefon numarası 0 312 347 57 31’dir. Tüm konut tipleri için iletişime geçilebilir ve 2018 yılının Kasım ayı teslimli olan proje için ön talepte bulunulabilir. 18 bin metrekare alan üzerine kurulu olan projede henüz herhangi bir konut tipinde satış yapılmıyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir