Yükselenpark Nilüfer Bursa Konut Projesi


Akyükselen inşaatın yüklenici firma olarak inşasını üstlendiği yükselenpark nilüfer bursa konut projesi Nilüfer ilçesinin Cumhuriyet Mahallesi’nde inşaatını bilen projelerden biri. Çok geniş bir projeyi kapsayan bu inşaatı 4 ayrı bloktan oluşuyor ve toplamda 138 adet daireyi içerisinde de barındırıyor.

2+1’den başlayarak devam eden daireler 4+1 dublekse kadar yükseliyor. Tam anlamıyla dolu dolu inşa edilen bu yaşam alanında huzuru da eğlenceyi de modern hayatı da bir arada yaşayabiliyorsunuz.

 Yükselenpark Nilüfer Bursa Konut Projesinde Fiyatlandırma

Özellikle seçkin bir yaşam biçimini evinde de arayanlara özel olarak hazırlanan proje 2019 aralık ayında anahtar teslim yapacak. Satışlarına çok uzun zaman önce başlanan ve Bursa halkının büyük ilgi gösterdiği bu yaşam alanında yapılan 4 ayrı blok bir halkanın zincirleri gibi birbirlerinin tamamlıyor.

 Yükselenpark nilüfer bursa konut projesi için hazırlanan daireleri metrekare ve fiyat olarak incelersek; satış değer aralığı 380bin ile 790bin TL arasında değişir.

  • 2+1 daireler 139 m2-157 m2 genişliğinde olup fiyatları m2 başına 2.420 TL’den satışa sunuluyor ve 380.000 TL’ye alınabiliyor.
  • 3+1 daireler 147 m2-171 m2 genişliğinde olup satış fiyatı olarak 390.000 TL’den kapı açıyor.
  • 4+1 daireler ile 257 m2-278 m2 olarak hazırlanıp 600.000 TL’den alıcı buluyor.

 Yükselenpark Nilüfer Bursa Konut Projesinde Yer Alan Olanaklar

Yürüyüş yolları ve konumu nedeniyle fazlasıyla ideal bir yaşam alanını ayaklar altına serebilen yükselenpark nilüfer bursa konut projesi kaliteyi ön planda tutan her insanın istediği daireyi sunabiliyor. Modern mimari çizgileri ile çağa uygun dizayn edilen ve tamamlanan proje de çocuk parkları, sosyal alanlar büyük dikkat çekiyor.

Konum olarak Podyumpark’a yakınlığı ile dikkat çeken konutlar aynı zamanda da eğitim merkezleri ve sağlık ocaklarına da yakınlığı ile çocuklu ailelerinde de gönlünü feshediyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir