Pırlanta Park Mudanya


Pırlanta Park Mudanya son dönemlerin en çok övgü alan projeleri arasında yer alıyor. Bursa’nın nadide ilçelerinden biri olan Mudanya’da yer alan bu projenin memnuniyet yaratan bir daire tasarımı mevcuttur! Projenin inşasını üstlenen firma ise Uray İnşaat olarak belirtilmiştir. Bu firmanın daha önce elden geçirdiği projelere bakıldığı zaman o projelerde de büyük bir başarıya imza attığı net şekilde görülüyor!

Daire Tipleri Nelerdir?

Pırlanta Park Mudanya kapsamında yer alan daire tiplerine bakıldığı zaman dubleks yapıda tasarlamış olduğu görülüyor. Kısa bir süre içerisinde 3+1 ve 5+2 tipte daireleri anında satın alabilirsiniz. Satın alım aşamasının sonrasında herhangi bir bekleme süreci olmadan direkt olarak tapu teslim işlemleri tamamlanmıştır.

Dubleks yapıda olması son dönemlerin en çok seviyen mimari trendlerden olan yatay mimarinin de oldukça hoş bir temsilcisi olmasını mümkün kılmıştır. Proje kapsamında yer alan dairelerin büyüklükleri de geniş ailelerin rahatlıkla zaman geçirebilecekleri şekilde tasarlanmıştır. Toplamda 210 metrakarelik bir alan mevcuttur.

Fiyat Aralıkları!

Pırlanta Park Mudanya Bursa’da yer alan birçok projeye göre oldukça uygun bir fiyat aralığına sahiptir. Bu süreç içerisinde fiyatlandırma genel olarak şu şekilde yapılıyor;

  • 3+1 dairelerin fiyatları 350 bin liradan başlamaktadır.
  • 5+2 dairelerin fiyatları ise 700 bin lira ile 900 bin lira arasında değişim göstermektedir.

Ödemelerin taksitli bir biçimde yapılmasına izin verilmiyor. Fakat projenin kredilendirmeye uygun olduğunun altı çizilmelidir.

Güvenli Mi?

Proje kapsamında 7/24 kameralı bir güvenlik sistemi oluşturulmuştur. Bu süreç içerisinde herhangi bir aksaklık meydana gelmemesi için özel bir yapılanma tesis edilmiştir. Projenin zemin etüdü sorunsuz şekilde yapılmış ve onay almıştır. Bu nedenle deprem ile alakalı da herhangibir endişe taşımanız gerekmiyor!


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir