Kuvars Kule Ankara Projesi


Kuvars Kule Ankara Projesi ile Başkentin muhteşem manzarasına hakim bir konut sahibi olabilirsiniz. Başkentin Tablosunda Yer Alın sloganı ile satışa sunulan dairelerin her biri büyük bir özen ile tasarlanmış ve satışa sunulmuştur. Bu yapılanmanın en önemli özelliklerinin başında 4 cephede de tam açık bir manzara sunmasıdır. Başkentin büyüleyici görüntüsü sorunsuz şekilde Kuvars Kule’den görünecek! Ankara’nın siluetini bozmadan ve hatta bu siluete katkıda bulunacak şekilde tasarlanmış olan proje takdir topluyor!

Birinci Sınıf Kalite!

Kuvars Kule Ankara Projesi kapsamında kullanılan materyallere göz atıldığı zaman birinci sınıf bir kalitenin sunulduğu görülüyor. Her bir malzemenin seçim aşamasında büyük bir özen gösterilmiştir. İç tasarımdan dış unsurlara kadar her aşamada birinci sınıf kalite materyaller kullanılmıştır. Bu kalite yaşam alanının aurasına da net şekilde yansıyor!

Konutların iç mimari öğeleri tasarlanırken hem şıklık hem de rahatlık aynı anda sunulmaya çalışılmıştır. Bu noktada sizin için hem gelecekte bir yatırım aracı olması hem de mevcut olarak muhteşem bir yaşam alanı olması için çaba sarf edilmiştir!

Sosyal Aktiviteler ile Gününüzü Değerlendirin!

Kuvars Kule Ankara Projesi sadece bir konut değil bir sosyal alan yaratmıştır. Sunulan fırsatların her biri ilerleyen vadede bu konutun sizin için muhteşem bir yatırım aracı olması için uygun ortam hazırlamıştır!

  • Fitness salonu, sauna, yüzme havuzu

Sosyal aktiviteler kapsamında kullanılacak olan alanların tasarım aşamasında kaliteden şaşılmamış ve sadece birinci kalite ürünlere yer verilmiştir. Hem şehrin hengamesinden uzakta hem de istediğiniz anda dilediğiniz alana ulaşmanızı sağlayacak kadar merkezi bir konumun oluşturulması temel nitelik olarak belirlenmiştir! Sunulan fiyat aralığı sunulan sosyal olanaklar ile ve daire kalitesi ile kıyaslandığı zaman oldukça makul kalıyor!


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir