Miray Evleri Burgaz


Miray Evleri Burgaz projesi Bursa’nın en gözde mekanlarından birini oluşturmak için özel olarak şekillendirilmiştir. Güzelyalı ilçesinde yer alan bu projenin her bir aşamasının özel olarak tasarlanmış olması ayrıca memnuniyet yaratan detaylar arasında bulunuyor. Projenin doğa ile iç içe ve doğaya saygılı tasarımı sayesinde sorunsuz ve tam donanımlı bir yaşam alanı oluşturulmuştur! Merkezi konumu ile ulaşım sizin için çok daha kolay bir hale gelecektir!

Miray Evleri ile Hem Şehrin Merkezinde Hem de Koşuşturmadan Uzak!

Miray Evleri Burgaz projesi sayesinde şehrin en çok tercih edilen mekanlarına sorunsuz şekilde erişim sağlarken aynı zamanda sakinliğin ve dinginliğin de tadını çıkarma fırsatını elde edebilirsiniz! Miray Evleri sadece bir yaşam alanı olarak değil aynı zamanda ilerleyen senelerde bu yatırımınızın kar elde etmesini temel alan bir fırsat olarak da hizmet vermeye devam etmektedir!

Miray Evleri oldukça donanımlı bir tasarım yapılanması ile göz doldurmaya devam ediyor! Binaların hem iç dekorasyonunun hem de dış cephesinin planlanması konusunda oldukça kapsamlı bir alt yapı oluşturulmuştur! Proje toplamda 6 katlıdır. Bu nedenle son dönemlerin en favori trendlerinden biri olan yatay mimariye de oldukça sağlıklı bir örnek teşkil ediyor!

Burgaz’da Ekonomik Yatırım! 

Miray Evleri Burgaz konut segmenti bakımından incelendiği zaman C sınıfına dahildir. Taksitli bir ödeme sistemi de söz konusu değildir. Fakat sitenin kredilendirmeye açık bir yapısı bulunuyor. Ekonomik bir yatırım yapmak isteyen kişilerin ilk olarak tercih edecekleri seçenekler arasında yer aldığı da net şekilde görülüyor! Tapunun ödemenin yapılması sürecinde anlık olarak teslim edilmesi ve herhangi bir bekletme sürecinin olmaması dikkat çeken detaylar arasında kendini gösteriyor! İnşaat durumu ise %100 oranda tamamlanmıştır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir