Leitert Bodrum Modern Muğla Emlak Projesi


Halikarnas Balıkçısının sürgün edildiği ama sürgünde cennetti bulduğunu söylediği Bodrum şu an tatilcilerin yıldızı olarak parlayan bir yerdir. Eşsiz doğal güzellikleri içerisinde barındıran Bodrum’da hayata geçirilen Leitert Bodrum Modern Muğla Emlak Projesi Bodrum’un ilk rezidans olma özelliğini taşıyacaktır. Bodrum’un sakin bölgesi olarak bilinen Güvercinlik bölgesine inşaa edilen yapı huzurlu yaşamın da kapıları açıyor. Leitert Bau & Co. KG tarafından yapılan emlak projesi farklı sunduğu hizmetlerle 5 yıldızlı otel konforunu yaşam alanınızda yaşayabilme fırsatıyla sizi karşı karşıya bırakıyor.

Leitert Bodrum Modern Muğla Emlak Projesi Özellikleri

27 bin metrekare arsa üzerine kurulmuş olan Leitert Bodrum Modern Muğla Emlak Projesi farklı genişlikte olan daireleri içerisinde barındırıyor. 2+1 daireler farklı şekillerde karşınıza çıkarken villa özelliğinde 4+1 daireleri de vardır. 2+1 daireler bahçe katı, flat, penthouse daireler olarak çeşitli şekillere sahiptir. Bu daireler 116 – 400 metrekare genişliğinde olarak eşsiz güzellikte rahat yaşamak isteyenlerin karşısına çıkıyor.

Leitert Bodrum Modern Muğla Emlak Projesi Konumunun Fırsatı

Güvercinlik Bodrum’un yeşilliğinin ortasında denizin mükemmel dinginliğini yaşayabileceğiniz bir köşedir. Sessiz şehir gürültüsünü içerisinde barındırmaması ise doyasıya tatil yapmak isteyenler için de değerlenecek bir konumdur. Ayrıca Leitert Bodrum Modern Muğla Emlak Projesi konumu gereği havalimanına 8 dakika uzaklıkta olup Bodrum merkeze ise 15 dakika uzaklıktadır.

Leitert Bodrum Modern Muğla Emlak Projesi Fırsatları

Leitert Bodrum Modern Muğla Emlak Projesi son teknoloji ile hazırlanmış olup sunduğu hizmetler sayesinde yaşamı daha kolay kılar. Siz eve gelmeden önce house keeping hizmeti sayesinde eviniz temizlenir, alışverişiniz yapılır. Şehir dışından geldiğinizde havalimanından VİP araçla evinize kadar bırakılırsınız. Tüm bunlara ek dilediğiniz takdirde evinizde olmadığınız zaman kiraya da verebilirsiniz kar elde edebilmek adına.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir