Atlas Ladin Evleri Bodrum Projesi


Türkiye’nin en güzel şehirlerinden birisi olan Bodrum’da kurulan Atlas Ladin Evleri Bodrum Projesi huzurlu bir yaşam alanının içerisinde yaşama garantisini sunuyor. Bodrum’un eşsiz manzarası karşısında hayallerdeki imkanı sağlayan bu yer Özyaman İnşaat tarafından hayata sunuluyor. 540 metrekare arsalık alana kurulan emlak projesi hemen teslim ediliyor.

Atlas Ladin Evleri Bodrum Projesi Özellikleri

İçerisinde toplamda 24 adet emlak bulunan projede müstakil yapıda villa projesiyle sunumu gerçekleştiriliyor. 2+1 ve 3+1 daire tipinde olan Atlas Ladin Evleri Bodrum Projesi genişliği ise dairelerin bahçeyle toplamda 430 metrekare ile 540 metrekare arasında olduğu görülüyor. Oturuma hazır olan projedeki dairelerin ise seçilmesinde bir etken olan özelliği ise müsatakil bahçeleri bünyesinde barındırmasıdır. Müstakil bahçeli dubleks konutlar daire genişlikleri ise 2+1 tipinde tasarlananların 130 metrekare olup 3+1 tipinde tasarlanan dairelerin de genişliği 140 metrekaredir. Bodrum Yalıkavak Kadıkale mevkiinde kurulmuş olan proje ise mandalina bahçelerinin içerisinde kuruludur. Ağaçlara zarar vermeden yapılan evlerle sizin gerçekten Bodrum havasını soluyabileceğiniz özel bir emlak projesidir. Her evin bahçesinde bulunan mandalina bahçeleri sizin huzurlu mekanınız olmaya adaydır.

Atlas Ladin Evleri Hemen Oturuma Başlayabilirsiniz

Ege suları ile Akdeniz sularının kesişim yerinde muhteşem deniz manzarasının sunumunu gerçekleştiren Atlas Ladin Evleri proje içerisinde beyaz eşya ankastre ve klimaları yapılarak teslimi gerçekleştiriliyor. Denize 150 metre mesafede bulunan yerin imkanlarından yararlanabilmek için oluşumlar hazır konuma getirilmiştir.

Atlas Ladin Evleri Satın Alma

Kendi daireniz içerine ek müştemilatı da bulunarak bakıcı odası olarak nitelendirilen odalara da sahip olan dairler 850 bin TL ile 1 milyon 450 bin TL arasında bir fiyat aralığına sahiptir. Yüzde 29’luk kesimi satışı gerçekleşmeyen konutlar ise alıcılarını bekliyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir