Alysia Bodrum Projesi


Alysia Bodrum projesi Bodrum’un Yalıkavak bölgesinde hayata geçirilen ve lüks konutlardan oluşan bir proje olmaktadır. Butik villa konseptiyle tasarlanan bu proje toplamda 7800 metrekarelik alan içerisinde inşa edilmektedir. 4 farklı tipte kullanıcılarının beğenisine sunulan bu şık villalar ile siz de hayallerinizdeki eve sahip olabilirsiniz.

Alysia Bodrum Projesi Villa Tipleri

Hem dubleks hem de normal tipteki villa evleri ile bu proje sizin için oldukça geniş bir seçim aralığı sunmaktadır. Villalar 3 + 1 ve 7 +2 türünde üretilmekte birlikte 200, 250, 258 ve 408 metrekare olarak farklılık göstermektedir. Bunun yanında proje içerisinde yer alan her villa toplamda 700 metrekare kullanım alanına sahiptir.

Alysia Bodrum Projesindeki Sosyal Artılar

Proje içerisinde sahiplerini memnun edebilecek pek çok özellik bulunmaktadır. Bunlardan ilki ise yüzme havuzu olur. İnşası tamamlanan her villanın kendine özel bir yüzme havuzu, kapalı otoparkı ve yeşillik alanı bulunmaktadır. Böylelikle sıcak yaz günlerinde serinlemek isteyen ev sahipleri hemen evlerinin bitişiğinde bulunan özel yüzme havuzunda vakit geçirebilmektedir. Diğer yandan villanın bünyesine entegre olan kapalı otoparkı ile park yeri arama sorunlarından kurtulup aracını güven içerisinde muhafaza edebilmektedir. Her projede bulunan bahçe ise sizlere huzurlu sakin bir ortamda yaşayabilme imkânı sunmaktadır. Diğer yandan projedeki bütün villaların huzurlu ve sakin bir hayat sürebilmeleri için güvenlik hizmetleri sağlanmaktadır.

Alysia Bodrum Teslim Tarihi ve Fiyatları

Alysia Bodrum projesindeki villaların hepsi tamamlanmıştır. Bu yüzden teslim tarihini beklemenize gerek kalmadan kısa süre içerisinde sahip olabilmektesiniz. Proje fiyatları ise villa tipine göre değişkenlik göstermektedir. 3 milyon 200 bin liradan başlayıp 5 milyon 200 bin liraya kadar fiyatlandırılan bu villalar uygun fiyata hayalinizdeki eve sahip olma imkanını sizlere vermektedir.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir