Liona Residence Bodrum Projesi


Muğla’nın Bodrum ilçesi Gündoğan mevkiinde inşa edilen Liona Residence Bodrum Projesi, Liona turizm yatırımları güvencesi ile hayata geçiriliyor. Liona Residence projesi kapsamında içerisinde 7 konut yer alan projedeki konutların büyüklüğü 90 m2 ve 2 + 1 tipte gerçekleştiriliyor. Tamamı deniz manzarasına hakim konutlarda deniz mesafesi ise 30 metre. 495 metrekare arsa alanı üzerinde tek blok şeklinde inşa edilen Gündoğan bölgesinde denize olan 30 metrelik yakınlık ile dikkat çekiyor.

Denize Sadece 30 Metre Mesafede

1 milyon 250 bin lira ile 2 milyon lira arasında değişen fiyatlarla satışa çıkarılan konutların her biri kredi kullanımına uygun. Deniz manzarasının yanı sıra açık yüzme havuzunun da yer aldığı Liona Residence Bodrum Projesi kapsamında açık ve kapalı otoparklar, bahçe ile park alanları, sosyal tesisler, asansör imkanı, güvenlik kameraları, güvenli giriş ve çıkışlar mevcut. Doğalgaz, hidrofor ve su deposu gibi yaşam alanlarında olması gereken detayların tamamının bulunması projeyi cazip hale getirirken gerek bütçeyi zorlamayan fiyat aralığı gerekse banka kredisine uygunluğu talebi arttırıyor.

Bodrum’un En Modern Ve En Güzel Yaşam Alanı

Bodrum Gündoğan Mahallesinde hayat bulan residence projesi kapsamında yer alan 7 konut için artan talepleri karşılayan Liona turizm yatırımları verdiği güven ve örnek projelerine bir yenisini eklemekle kalmıyor. Bodrum’un en modern, en güzel yaşam alanlarını inşa ediyor. 90 m2’lik 7 apartman dairesi şeklinde projelendirilen inşaatlarda dikkat çeken ayrıntıların başında her bir dairenin kapanmayan deniz manzarasına hakim olması. Denize olan yakınlığının da verdiği ayrıcalık sayesinde daha şimdiden alıcısını bulan projedeki dairelerden birine sahip olmak isteyenler hem fiyatlardan hem de kredi desteğinden yararlanmak için beklemiyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir