Barbaros Valley Bodrum Projesi


Bodrum Yalı Çiftlik’te Peska Turizm Yatırım tarafından hayata geçirilen bu proje Lüks konutları ile kullanıcılarının beğenisini kazanmaktadır. Toplamda 21 bin metrekare üzerine inşa edilen bu lüks konutlar sizlere konforlu bir yaşamın kapısını aralamaktadır.

Barbaros Valley Bodrum Projesi Planları

2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon türünde tasarlanan bu dubleks villalar geniş seçenekleriyle sizlere sunulmaktadır. Projede yer alan konutlar 185 metrekare ila 240 metrekare arasında değişkenlik göstermektedir. Bu da ihtiyaçlarınıza yönelik yaşam alanını bulma konusunda sizlere geniş bir seçim aralığı sunar. Toplamda 73 adet dubleks rezidansın yer aldığı bu proje ile siz de konforlu bir yaşama ulaşabilirsiniz.

Barbaros Valley Bodrum Projesi Sosyal Avantajları

Eşsiz mimarisi ve harika tasarımları ile dikkatleri üzerine çeken bu yapılar beraberinde birçok avantajı getirmektedir. Bunların başında ise denize sıfır konumları bulunur. Yılın 12 ayı yaşayabilmek amacı ile tasarlanan bu proje sizlere doğa ile iç içe yaşama fırsatını vermektedir. Diğer yandan kendi özel plajı bulunan bu proje ayrıcalıklı yaşamın anahtarını sizlere sunar. Bununla da sınırlı kalmayıp sosyal bir yaşamı sizlere vaat etmektedir. Barbaros koyunda yer alan bu lüks konutlar ile siz de görkemli bir yaşama sahip olabilirsiniz.

Barbaros Valley Bodrum Projesi Teslim Tarihi ve Fiyatları

Teslimine Mayıs 2020’de başlanması planlanan Barbaros Valley projesi kısa teslim tarihleri ile dikkat çekmektedir. Diğer yandan bu lüks konutlara ulaşımı kolay sağlamak adına fiyatları oldukça uygun tutulmaktadır. 690 bin Euro’dan başlayıp 1 milyon 100 bin Euro’ya kadar geniş fiyat aralıkları ile sizlere sunulmaktadır. Böylelikle siz de tıpkı hayalinizdeki gibi olan Barbaros Valley projesi konutlarına uygun fiyata sahip olabilirsiniz.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir