Seba Küçükbük Evleri Bodrum Projesi


Seba İnşaat Tarafından geliştirilen ve Bodrum’u Küçükbük bölgesinde yer alan bu proje eşsiz tasarımları ve lüks konsepti ile dikkatleri üzerine çekmektedir. 32 bin metrekare alan üzerine kurulan Küçükbük evleri toplamda 20 villadan oluşacak şekilde planlamıştır.

Seba Küçükbük Evleri Bodrum Projesi Planları

Dört Mevsim yaşamak üzere tasarlanan bu yapılar planları ile de kullanıcılarının beğenisini kazanmaktadır. 340 ila 360 metrekare arasında değişkenlik gösteren lüks konutlar konforlu bir yaşamın anahtarını sizlere sunar. Gündoğan, TürkBükü ve Yalıkavak gibi turistik mekanlara sadece birkaç dakikalık uzaklıkta olan bu proje aynı zamanda Milas-bodrum havalimanına da 50 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Böylelikle ulaşımı kolay ve avantajlı hale gelmektedir.

Seba Küçükbük Evleri Bodrum Projesi Sosyal Avantajları

Proje içerisinde dikkat çeken en önemli avantaj bulunduğu konumu olmaktadır. Eşsiz bir yaşamın kapılarını sizlere aralayan bu konutlar doğa ile iç içe ve denize sıfır olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede şehrin gürültüsünden uzak, huzurlu ve sakin bir yaşam şimdi imkânı sizlere sunulur. Diğer yandan projede yer alan bütün yapıların kendine özel bir havuzu bulunmaktadır. Bu da dilediğiniz zaman sevdiklerinizle birlikte eğlenceli vakitler geçirme olanağını sizlere verir. Dört Mevsim yaşayabilme amacıyla tasarlanan bu lüks konutları sunduğu bir diğer avantaj ise yazlık ev konseptinden çıkıp sürekli yaşanılabilecek bir ortam oluşturması olur.

Seba Küçükbük Evleri Bodrum Projesi Teslim Tarihi ve Fiyatları

Yapımı tamamlanan Seba Küçükbük projesi teslim tarihi açısından da alıcılarını memnun etmektedir. Satın almaya karar verdiniz andan kısa süre sonra sizlere teslim edilen bu konutlar aynı zamanda fiyatları ile de yüzünüzü güldürmektedir. 2 milyon ila 2,5 buçuk milyon dolar arasında fiyatlandırılan bu lüks konutlar tıpkı hayalinizdeki gibi bir yaşamın kapısını sizlere aralar.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir