Elysium Ada Yalıkavak Bodrum Projesi


Elysium Ada Yalıkavak Bodrum projesi Bodrum’un Yalıkavak bölgesinde Ofton İnşaat kalitesi ile hayata geçirilen lüks konutların bulunduğu villalar olmaktadır. Tilkicik Koyunda bulunan bu proje butik villa konseptiyle hayata geçirilmektedir. Hayallerinizdeki evi sizlerle buluşturan bu proje ile yaşam kalitenizi yükseltebilirsiniz.

Elysium Ada Yalıkavak Bodrum Projesi Planları

Her türlü ailenin ihtiyacını karşılayabilmek için farklı tiplerde üretilen bu villalar 1 + 1, 2 + 1 ve 3 + 1 olmak üzere değişkenlik gösterebilmektedir. Tasarlanan bu şık villalar 75 ile 203 metrekare aralığında bahçeyi sizlere sunmaktadır. Ayrıca tasarlanan evlerde 1 + 1 ‘ler 75, 2 + 1 ‘ler 125, 3 + 1 ‘ler ise 156 metrekare olmak üzere yaşam alanını sizlerle buluşturuyor.

Elysium Ada Yalıkavak Bodrum Projesi Sosyal Avantajları

Tasarımı ile bütün dikkatleri üzerine çeken bu proje sunduğu sosyal artılar ile ve birçok kullanıcının beğenisini kazanmaktadır. Denize sıfır konumunda bulunması sunduğu ilk avantaj olarak göze çarpar. Bu da sizlere mükemmel bir manzara sunmanın yanı sıra havanın güzel olduğu günlerde eğlenceli aktiviteler yapabilme imkânı verir. Aynı zamanda park sıkıntısı yaşamamanız için otopark alanlarına da sahip olan bu proje sizlere bir başka avantaj daha sağlanmaktadır. Park yeri aramanıza gerek kalmadan aracınızı güven içerisinde muhafaza edebilirsiniz. Son olarak ise huzurlu ve sakin bir yaşam sürebilmek için ihtiyaç duyabileceğiniz bütün güvenlik önlemleri sizin için alınmıştır.

Elysium Ada Yalıkavak Bodrum Projesi Teslim Tarihi ve Fiyatları

Yapımı tamamlanan bu proje satın almanız halinde sizlere hemen teslim edilmektedir. Böylelikle uzun bekleme tarihleri ve sıkıcı sıralar beklemenize gerek kalmaz. Diğer yandan projenin fiyatları hayalinizdeki eve kolay bir şekilde ulaşabilmeniz için 572 bin Euro’dan başlayıp 1 milyon 200 bin Euro’ya kadar uygun fiyata sizlerle sunulmaktadır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir