Muscari Park Resort Bodrum Projesi


Muğla’nın Bodrum ilçesinde 27 bin metrekare alan üzerinde yükselen Muscari Park Resort Bodrum Projesi toplam 108 daireden oluşuyor. Her biri 84 m2’lik 2 + 1 dairelerin peşin fiyatı 235 bin lira, taksitli satışlarda 315 bin liraya yükselen dairelerin taksitle alınması halinde 155 bin lirası nakit ödenirken kalan kısmı 24 ay vade farksız taksit seçeneği sunuluyor. İsmini farklı yörelerde dağ, üzüm ya da mor salkım olarak bilinen muscari çiçeğinden alan proje Bargilya Antik Kenti ile Tuzla Kuş cenneti bölgesinde yer alıyor.

Zengin Sosyal Donatılar

Zeytinliklerin ve doğanın tüm güzelliklerinin içinde kaybolma garantisi sunan proje Güvercinlik’e 2 km, Alışveriş merkezlerine 0,2 km, Bargilya Antik Kenti ile Kuş Cenneti bölgesine ise 1 km uzaklıkta. Uyku Vadisine 15 km, Bodrum ilçesine ise 20 km uzaklıkta inşa edilen Muscari Park Resort Bodrum Projesi Milas Bodrum Havalimanına sadece 10 km uzaklıkta. Sosyal tesisleri açısından oldukça zengin donatılar olan proje kapsamında sunulan olanaklar arasında fitnees salonu, yetişkin yüzme havuzu, sauna, çocuk yüzme havuzu, güneşlenme alanları, alabildiğince geniş yeşil alanlar, çocuk oyun alanları, bitmeyen yürüyüş alanları ile güvenlik ve otopark hizmetleri de bulunuyor.

Doğanın İçinde Ama Her Yere Yakın

Kişiye özel ödeme avantajları ile satışa sunulan proje Mas Bodrum imzasını taşıyor, Bodrum meşelik mevkiinde yer alan dairelerin tamamında teras ya da bahçe bulunuyor. 70 m2’lik kullanım alanına sahip dairelerin deniz mesafesi yalnız 3 km. Lokasyonu ile hemen her yere yakın olan dairelerde gerek denize gerekse havalimanına ulaşım olanağı kolay ve hızlı. Mas Bodrum tarafından inşa edilen daireler ayrıcalıklı ödeme seçenekleri ile alıcısına sunuluyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir