Qarma Gümüşlük Bodrum Projesi


Muğla’nın Bodrum ilçesinde aPad Estates tarafından inşa edilen Qarma Gümüşlük Bodrum Projesi 8 villa olarak tasarlandı. 11 bin 500 m2 alan üzerinde konumlandırılan proje 2 +1, 3+1 ve 4+1 konutlardan oluşuyor. Tek katlı ve 3 farklı tipteki villaların büyüklükleri 86 m2, 104 m2 ile 189 m2 arasında değişiyor. Bodrum Gümüşlük’teki Karakaya köyündeki proje kapsamında 2, 3 ve 4 odalı olarak planlanan villalarda 1250 ile 1300 metrekare arsa payı mevcut.

Muhteşem Gün Batımı, Doğa Ve Deniz

Her biri müstakil olarak hazırlanan projede istenmesi halinde hem oda sayıları hem de banyo sayıları gibi özelliklerde değişiklikler yapılabiliyor. En güzel gün batımının izlendiği köy olarak adını duyuran Karakaya köyü sınırları içinde kalan Qarma Gümüşlük Bodrum Projesi doğa ve denizin buluştuğu en özel yerde. Taş duvarlar ile mermer zemin kullanılan proje geniş bahçe ve teraslarının aynı sıra meyve bahçeleri ile dikkat çekiyor. Geniş ve büyük camlardan muhteşem gün batımını ve doğa ile denizin panoramasını izlemek için projede tüm detaylar düşünülmüş durumda. Yüksek tavanları ile ferah yaşam alanları yaratan proje kapsamındaki 8 villa için geri sayım tüm hızıyla sürüyor.

Az Sayıdaki Villalarda Yerinizi Ayırın

Sitede açık yüzme havuzu ve açık otopark olanağının olması haricinde binalarda merkezi ısıtma sistemi ile merkezi klima seçeneği de projeyi cazip hale getiriyor. 1 milyon 400 bin liradan başlayan ve 1 milyon 955 bin liraya kadar artan fiyatlarla alıcısını bekleyen az sayıdaki villalardan birine sahip olmak için fazla zamanınız yok. Bodrum’un ve Gümüşlük ’ün eşsiz doğası, tertemiz denizi ve Karakaya köyünün harika gün batımı manzarası için yerinizi ayırtın.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir