Cennet Koyu Evleri Bodrum Projesi


Çağdaş İnşaat firması tarafından hayata geçirilen Cennet Koyu Evleri Bodrum Projesi 31 konuttan oluşmakta. Toplam proje alanı 27 bin m2 olan projede daire seçeneği 2 + 1 olarak tek tip halinde sunuluyor. 91 m2’lik daireler ayrıca 3+1, 4+1, +1 ve 6+1 daire seçenekleriyle de satışa sunuluyor. 1 milyon 500 bin avro fiyattan başlayan daireler özelliklerinde göre 2 milyon 950 bin avro ’ya kadar yükseliyor.

Kendine Özel Bir Sahil

En küçüğü 91 m2 olan dairelerin en büyüğü ise 507 m2 kullanım alanına sahip. Türkbükü ile Hattat Koyu arasında kalan Bodrum Cennet Koy’da inşa edilen konutlar 27 dönüm arazi üzerinde yükseliyor. Havuzlu 24 tane dubleks, müstakil ve yine müstakil ve havuzlu 7 tane tek katlı villa seçeneklerinden oluşan Cennet Koyu Evleri Bodrum Projesi zengin sosyal donatılara da sahip. Kendine özel bir sahilinde bulunduğu proje kapsamında Cennet Koy’da 26 odalı butik SPA otelde yer alıyor.

Üst Düzey Güvenlik Hizmeti

31 adet olan villalardan almak isteyenler için sunulan ödeme seçenekleri arasında peşin alımın dışında yarısı peşin kalan yarısı şirket bünyesinde vade farksız taksitler halinde sunuluyor. Projede güvenlik hizmetleri dikkat çekerken çelik kapı ile kameralı güvenlik sistemi alıcıların beğenisini üzerinde topluyor.  Proje içindeki sosyal tesisler arasında açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, fitnees salonu, basketbol sahası, Türk hamamı, yürüyüş parkuru, süs havuzları, sauna, buhar odası, masaj salonu, güneşleme terası, kafeterya, kapalı otopark, spor salonu, lobi ve oturma alanları yer alıyor. Sosyal tesisler dışında su deposu, jeneratör, hidrofor ve doğalgaz gibi teknik özelliklere de sahip olan proje için elinizi çabuk tutmalısınız.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir