Kent İncek Ankara Emlak Projesi


Besa Grup tarafından bir kooperatif projesi olarak planlanan Kent İncek Ankara Emlak Projesi kentin yeni yeni yükselen merkezi İncek’te başladı. 7 blok ve 604 daireden meydana gelen projede blokların hepsi 39 kat olarak tasarlandı. 2+1, 2,5+1, 3,5+1 ve 4,5+1 olarak yapılan dairelerin büyüklükleri 186 metrekareye kadar çıkıyor, 1+1 dairler 61 metrekare olurken 2+1 daireler ise 116 metrekare büyüklükte. Ankara’dan uzaklaşmak istemeyen ama şehrin gürültüsünden kurtulmak isteyenler için ideal bir lokasyona sahip kooperatif projesi Mogan Gölü manzarasına sahip.

Kooperatif Projesinde daireler kura ile belirleniyor

54 bin m2 arazi üzerinde oluşturulan Kent İncek Ankara Emlak Projesi içinde 112 adet 1+1, 160 tane 2+1, 112 tane 3,5+1 ve 220 tane 4,5+1 daire mevcut.

Bir kooperatif projesi olması nedeni ile dairelerin tespiti kura çekimi ile gerçekleşirken katılım bedeli dışında ayrıca şerefiye içinde ödeme yapılıyor, ödeme planlı ise yüzde yirmi beş peşinat ile aylık ödeme dışında 3 yılda, senede bir sefer ara ödeme şeklinde gerçekleşiyor.

Proje genel özellikleri ile dikkat çekmeye devam ediyor

Kent İncek Ankara Emlak Projesi genel özellikleri şöyle; depreme dayanıklı, ısı ve ses yalıtımı var, her blokta asansör mevcut, daire kullanımına göre ücretlendirilen merkezi sistem ısıtma, 24 saat sıcak su, jeneratör, her bina için su deposu, tüm dairelerde yangın algılama ve söndürme sistemi, yangın merdiveni, görüntülü diafon, uydu ve kablolu yayınlara göre TV sistemi, her daire için iki data ve dört telefon hattı. Şehir merkezi ve alışveriş merkezlerine ulaşım kolaylığı, 33.000 m2 yeşil alan, çocuk alanları, tenis kortu, basketbol sahası, peyzaj ve kapalı yüzme havuzları, paratoner, açık ve kapalı otopark, 24 saat güvenlik kontrollü giriş- çıkış.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir