Ağaoğlu Maslak 1453


DCIM100MEDIADJI_0271.JPG

İstanbul’un en ses getiren projelerinden bir tanesi olan Ağaoğlu Maslak 1453, 2012 yılında satışa sunulmuştur. Proje sahibi Ali Ağaoğlu’nun da reklam filminde oynadığı merkezde toplamda 4 bin 203 konut ve 55 farklı ticari ünite bulunur. Sarıyer, Maslak bölgesinde bulunan projeden bir daire satın alarak konforlu bir yaşam sürme fırsatı bulabilirsiniz. Proje sahiplerinin memnuniyeti adına bloklarda değişik özelliklerde daireler mevcuttur. Fatih Ormanı’nın karşısında yer alan Ağaoğlu Maslak, yeşil ve ağaç severlerinde tercih edebileceği merkezlerden bir tanesidir.

Farklı Ve Kullanışlı Bir Tasarım

Toplu konut projeleri denildiğinde en başarılı isimlerden bir tanesi olan Ağaoğlu, Maslak’ın ortasında dikkat çekici bir yaşam merkezi oluşturmuştur. Farklı tasarımı sayesinde hemen fark edilen Ağaoğlu Maslak 1453, aynı zamanda 2012 yılının Emlak Konut GYO Satış Şampiyonu olarak da bilinir.

  • 2012 yılında 1 milyar 6 milyon 449 in hasılat elde eden proje, şuana kadarki en çok ses getiren yapılar arasındadır.
  • 21 ve 55 katlı olmak üzere farklı 24 bloktan oluşan Ağaoğlu Maslak, şehir içerisinde konforlu bir yaşam sürmek isteyenlerin tercihleri arasında gösterilebilir.
  • Stüdyo daire dışında binalarda, 6 odalı farklı mekanlarda bulunur.
  • Arsa sahibinin Emlak Konut GYO olduğu olduğu proje sayesinde İstanbul’da farklı bir yaşam merkezi oluşturulmuştur.
  • 175 adet ofisin yer aldığı proje sayesinde aynı zamanda büyük bir ticaret merkezi oluşturulmuştur.

Sizde belirtilen noktada daire satın alarak, hayallerinizde eve kavuşabilirsiniz.

Ses Getiren Bir Proje

Değişik bir tasarıma sahip olan Ağaoğlu Maslak 1453, ses getiren bir proje olarak adlandırılabilir. Alışveriş merkezlerine ve eğlence mekanlarına yakın konumda yer alan merkez, şehir hayatını sevenlerin tercihleri arasında gösterilebilir.

  • İstanbul’un büyük projelerinden biri olan Ağaoğlu Maslak, zaman içerisinde ekonomik anlamdaki değerini de arttırmaktadır.
  • Yatırım amaçlı belirtilen projedeki dairelerden satın alan kişiler, büyük kazanç sağlayabilirler.
  • Dairelerde, balkon, çatı terası ya da teras özellikleri olduğundan dolayı son derece ferahtır.

Ödeme oranları: Ağaoğlu Maslak’ta daire sahibi olmak isteyen kişiler, 20 yıl vade ile %0.49 oranlarından yararlanabilirler.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir