Newist Bayrampaşa


Newist Bayrampaşa projesi, İstanbul Anıt Otelcilik tarafından inşa edilmektedir. İstanbul’un yeni yaşam merkezlerinden bir tanesi olan kentsel dönüşüm yapılan Bayrampaşa bölgesinde oluşturulan proje de 243 ofis ve 204 odalı otel hizmetleri bulunuyor. 15 bin 520 metrekarelik bir arsa üzerine yapılan Newist, son dönemin en dikkat çekici mimari tasarımlarından birine sahiptir. Avantajlı ve kazandıran ofis satın almak ya da kiralamak isteyen kişiler, örnek daireleri inceleyebilirler.

Dikkat Çekici Tasarımlara Sahip Otel Projesi

Tasarımı ile dikkat çeken Newist Bayrampaşa aynı zamanda tek zemin üzerine farklı 2 blok şeklinde oluşturulmaktadır. Ödeme koşullarının henüz belli olmadığı projenin yakın zaman içerisinde hayata geçirilmesi planlanıyor.

  • 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin bulunduğu projede 22 farklı dükkan seçeneği de mevcuttur.
  • 243 tane konut ve farklı dükkan alternatifleri sayesinde Newist Bayrampaşa, bölgenin en büyük iş merkezlerinden bir tanesi olmayı planlıyor.
  • Otopark, 7/24 güvenlik kamerası, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu ve fitness center gibi merkezlerin yer aldığı Newist sayesinde keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Lokasyon: Belirtilen Newist Bayrampaşa yaşam merkezi, TEM otoyolu ve D-100 Karayolu’na komşu olacak şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda Haliç ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne de son derece yakın bir mesafededir. Atatürk Havalimanına 8 km, Bayrampaşa metrosuna ise 500 metre uzak olması nedeniyle adı geçen yaşam merkezi son derece dikkat çekiyor.

Ofis Ve İş Merkezi Alanları

Ofis ve iş merkezi fırsatlarının bulunduğu Newist Bayrampaşa içerisinde, daireler ve büyük mekanların sayısı oldukça fazladır. 900 araç kapasiteli bir otoparka sahip olan merkez, popüler ticaret merkezlerinden bir tanesi olmak adına inşa edilmektedir.

  • Davet ve büyük toplantılar açısından da kullanışlı bir tasarıma sahip olan Newist, hizmet vermeye başladığı andan itibaren ses getirecek gibi görünüyor.
  • İş merkezlerinin sayısının her geçen gün biraz daha arttığı İstanbul’da böyle bir merkezin oluşturulması, ticaret ile uğraşan bireyler açısından da avantajlıdır.
  • Zeminin deprem etüdü yapıldığından dolayı son derece sağlam ve dayanıklıdır.

Önemli kuruluşların ofislerinin yer aldığı Newist içerisinde sizde bir mekan satın almak istiyorsanız en yakın satış ofisimizdeki personellerimiz ile görüşebilirsiniz.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir