Alya Teras İstanbul Emlak Projesi


Akkuş Gayrimenkul, Lübnanlı El Khatip Group ile birlikte kurduğu BOSS4 Gayrimenkul projesi olan Alya Teras İstanbul Emlak Projesi için ön talep toplamaya başladı. İstanbul Levent’te Büyükdere Caddesinde yükselen projede “Hayat her dakika” sloganı ile yola çıktı. Bir dönüm arsa üzerinde 15 katlı ve 129 daireden oluşan projede daireler 1+1 ve 2+1 olarak tasarlandı. Binanın giriş katında 8 dükkân en üst katında ise hayatın her dakikasına anlam katan, gökyüzü yatakları ve şöminesi ile sosyal donatı alanı teras bulunuyor.

Alya Teras Levent’in parlayan yıldızı oldu

TEM otoyoluna ve 4. Levent metro istasyonuna 4 dakika, E5’e 9 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne 6 ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsüne 11 dakikalık mesafesi ile Lokasyon avantajına sahip Alya Teras’ta konfor ön plana çıkıyor, odalarından banyosuna, mutfağından salonuna kadar her noktasında sunulan konfor projeyi beklentilerin ötesine taşıyor. Levent’in parlayan yıldızı olarak değerlendirilen proje mimari yapısı, doğa ile uyumlu konsepti ve konforlu yaşam alanları ile şimdiden yatırım yapmak ya da Alya Teras İstanbul Emlak Projesi farkını yaşamak isteyenlerin gözdesi oldu.

BOSS4 Gayrimenkul, Alya Teras ile gücünü bir kez daha ispatladı

Alya markası ile birçok projeyi hayata geçiren Akkuş Gayrimenkul ve Lübnanlı El Khatip Group ile birlikte kurduğu BOSS4 Gayrimenkul, Alya Teras ile gücünü bir kez daha ortaya koydu. Projede ki konsept kadar yüksek katma değeri ile hem yaşamak hem de yatırım yapmak isteyenlerin beğenisine sunulan Alya Teras İstanbul Emlak Projesi 7/24 güvenlik hizmeti ile de huzur ve güvenli bir yaşam vaat ediyor. Modern yapım teknikleri kullanılan projede yatırımcılar farklı ödeme seçenekleri ile sunulan alternatifleri değerlendiriyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir