Resim Modern


Ortadoğu Group tarafından oluşturulan Resim Modern, İstanbul Avrupa Yakası’nda Kağıthane mevkiinde hizmet vermeye başlıyor. 3 bin 104 metrekarelik bir alana kurulan proje, ev ve iş yeri satın almak isteyen tüketiciler açısından doğru tercihlerden bir tanesi olarak gösterilebilir. 52 ve 92 metrekare arasında değişen daire seçeneklerini değerlendirerek İstanbul’un en güzel lokasyonlarından bir tanesinde konaklama imkanı bulabilirsiniz.

Kağıthane’de Konforlu Bir Yaşam Merkezi

Resim modern içerisinde proje sakinlerinin yararlanabilmesi adına 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri bulunuyor. 11 katlı farklı 3 bloktan meydana gelen projede, 335 daire kapasitesi mevcut.

  • Kağıthane, pek çok merkeze yakın olduğundan dolayı, proje çok fazla talep görebilecek bir lokasyonda yer alıyor.
  • Dairelerin içerisinde balkon ya da teras seçenekleri ile bireylerin zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmelerine yardımcı oluyor.
  • Kağıthane’nin Talatpaşa mevkiinde oluşturulan proje de bütçenize uygun olarak sizde istediğiniz bir daireyi satın alabilirsiniz.
  • Resim modern, şehir hayatından uzaklaşmak istemeyen ancak aynı zamanda sakin bir yaşam merkezi arayışında olan kişiler adına son derece avantajlı bir projedir.

Projede bulunan olanaklar: Büyük bir alana kurulan Resim modern içerisinde, müzik, misafir, parti ve yemek odası alternatifleri bulunur. Aynı zamanda kapalı yüzme havuzu, bilardo salonu, fitness merkezi ve sauna gibi hizmetlerde proje sahiplerinin memnun olması adına tasarlanmıştır.

İş Merkezlerine Yakın Lokasyon

İstanbul’da bulunan iş merkezlerine yakın bir noktada konaklamak isteyenler adına Resim Modern avantajlı bir konuma sahiptir.

  • Haliç Eğitim Vadisi, Çağlayan Adliyesi, Perpa gibi noktalara yakın konumda bulunan proje sayesinde ulaşım konusunda herhangi bir problem yaşamazsınız.
  • 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne yaklaşık 8 km uzaklıkta bulunan yaşam merkezi, merkezi konumda bulunur.
  • Aralık 2019 itibari ile teslim edilecek olan Resim Modern içerisinde en uygun fiyatlı daireler 289 bin TL’den başlar.

583 bin TL’ye kadar fiyatlandırılan dairelerden yararlanmak adına 48 ay vade avantajlarını değerlendirebilirsiniz. Proje hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanız adına maket ve örnek daire seçenekleri de bulunur.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir