Pasha Loft Bilkent Ankara Emlak Projesi


Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan Bilkent’in zirvesinde olan projedir. Ankara Cyber Park’a, Hacettepe Üniversitesi’ne ve Ankuva’ya yakın yere yerleşim yapmış mimari eserdir. Pasha Loft Bilkent Ankara Emlak Projesi ile panoramik Ankara manzarasını ayaklarınızın altına sunar. Çevresindeki yeşil alanı ile doğayı yaşam alanınızın içine sokar. 3 bloktan oluşan bir proje olarak karşımıza çıkar. Her blok ise birbirinden renkli ve tasarımları kendine özgüdür. 24000 metrekarelik arsa alanına yükselen Pasha Loft Bilkent Ankara Emlak Projesi 232 daireden meydana gelir. Bu daireler ise 1+1 ve 2+1 daireler olmak üzere iki çeşittir. 1+1 daireler 63 metrekare, 2+1 daireler ise 98 metrekare olarak tasarlandılar. İçeriğinde yenilikçi teknolojileri vardır. Bu teknolojiler ile çok konforlu bir yaşam alanını Pasha Loft Bilkent Ankara Emlak Projesi’ni tercih edenlere sunar.

Pasha Loft Bilkent Daireleri

İçerdiği yeşil alanlardaki yürüyüş parkurları ile sağlıklı sporunuzu yapabilirsiniz. İçerisindeki basketbol sahası ve fitness salonları ile sporseverler her daim spor hayatları yanlarında olacak. Daireler ise yatak odasının içindeki giyinme odaları ile geniş kullanım alanı sunar. Özel banyolu ebeveyn süiti ile evinizi ayrı bir konfor alanına çevirir. Küçük bir terası anımsatan balkonu ile tüm Bilkent’i izleyebilir ve manzaranın tadını çıkartabilirsiniz. Mutfakta yemek yaparken hem eğlenmeyi hem de keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Mutfak tezgâhı üzerinde bulunan ve ek aydınlık imkânı sağlayan mini pencereler sayesinde Avrupai mutfağınıza sahip olursunuz. Kendinize özel kapalı otoparkı kullanır ve misafirlerinize özel olarak hazırlanmış açık otopark imkanlarından yararlanılır. Deprem yönetmeliğine ve standart özellik yalıtım yönetmeliğine uygun olan bina ile kendinizi güvende hissedersiniz.

Pasha Loft Bilkent Fiyatları

Projenin satışta olan ilk etabında 232 konutundan 44 konut satış için yerini alır. Bu konutların fiyat aralıkları ise 425 bin liradan başlayıp özelliklerine göre 540 bin liraya kadar çıkıyor.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir