La Viva Yenikent Ankara Emlak Projesi


Ankara Yenikent’te hayata geçirilen La Viva Yenikent Ankara Emlak Projesi Eym Kota Grup tarafından yükseliyor. 4 bin 800 metrekare arazi üzerinde 100 konut olarak tasarlanan proje 3+1 ve 4+1 şeklinde planlandı. 56 adet 3+1 daire net 144 metrekare, 44 adet 4+1 daire ise net 149 metrekare kullanım büyüklüğüne sahip.

3+1 dairelerin fiyatı 275.000 liradan başlıyor

Proje tamamlandığında yatırımcısına yüzde yirmi kar getirdiği gibi kiralarının bin liradan az olmayacağı tahmin ediliyor. A sınıfı malzeme ile inşa edilen La Viva Yenikent Ankara Emlak Projesi geniş bir peyzaj alanını da içerisinde barındırıyor. Yüzde elli peşinat ve kalan kısım için banka kreşi ile sahip olacağınız La Viva Yenikent dairelerinde 3+1 dairelerin fiyatı iki yüz yetmiş beş bin liradan başlıyor.

Sosyal yaşam alanında her ihtiyaç düşünülmüş

Sosyal yaşam alanında her ihtiyacın düşünüldüğü La Viva Yenikent Ankara Emlak Projesi içerisinde basketbol sahası, voleybol sahası, spor salonu, fitness merkezi, yürüyüş alanı, çocuk oyun alanları, sauna, özel peyzaj düzenlemeleri, açık ve kapalı otoparklar, 7 gün 24 saat güvenlik hizmeti dışında kameralı güvenlik sistemi mevcut. Ankara Sincan Çoğlu Mahallesinde bulunan La Viva Yenikent konutları 3 blok olarak planlandığı gibi toplamda yüz daire olacak.

Projede yer almak isteyenler için zaman azalıyor

Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi başta olmak üzere birçok sağlık kuruluşuna yakınlığı ile dikkat çeken La Viva Yenikent konutları alışveriş merkezlerine, toplu ulaşımlara ve eğitim kurumlarına da oldukça yakın mesafede konumlanmış durumda. Konut satışlarının devam ettiği özel ve ayrıcalıklı projede yer almak isteyenler için zaman azalıyor, La Viva Yenikent hem yatırım yapmak hem de yaşamak için tercih edilen nadir yaşam alanlarından birisi.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir