Bulvar 312 Ankara


Ankara’nın konut projeleri ile ünlenen Eryaman bölgesinde oluşturulan Bulvar 312 projesi, tasarımı ile dikkat çekmeye başlamıştır. Bulvar 312 Ankara içerisinde ev sahibi olanlar, konforlu ve aynı zamanda sakin bir hayatın tadını çıkarabilirler. Aralık 2019 itibariyle teslim edilmesi beklenen konut projesinde, 108 daire ve 23 farklı ticari alan bulunmaktadır. Dairelerin büyüklükleri ise en az 95 ile en fazla 107 metrekare arasında değişiklik göstermektedir. Avantajlı bir proje olmasının yanı sıra Ankara’nın farklı noktalarına yakın olması nedeniyle de Bulvar 312 popüler hale gelmektedir.

Kişiye Özel Ödeme Seçenekleri

Yatırımcıların zorlanmaması adına Bulvar 312 Ankara projesinden yararlananlar için kişiye özel ödeme seçenekleri de bulunur. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin olduğu konut projesi aynı zamanda banka kredisine de uygundur.

  • Proje içerisinde hidrofor ve asansör hizmetleri de bulunur. Aynı zamanda dairelerde balkon seçeneği de mevcuttur.
  • Dairelerin içerisinde ebeveyn giyinme odası ve ankastre beyaz eşyalarda vardır.
  • Depreme uygun bir şekilde hazırlanan projede ev sahibi olmak isteyenlerin ödemeleri gereken tutar en az 300 bin TL olarak belirlenmiştir.
  • Bulvar 312 Ankara içerisinde 2+1 daireler yaklaşık 300 bin TL, 3+1 daireler 300 bin TL ve 4+1 daireler ise 380 bin TL üzerinden alıcı bulmaktadır.
  • Satın alınan dairelerin kiraya verilmesi durumunda ise aylık gelir en az 1500 TL olarak belirlenmiştir.

Projenin C blok kısmında tamamen 23 farklı ticari alan bulunur. Hem ev sahibi olmak hem de dükkan almak isteyenler açısından yatırım yapılabilecek projelerden bir tanesidir. Ödeme seçenekleri yatırımcıların aktardığı peşinata göre değişiklik gösterir. Yapılan konutlar, Göksu parkına ve farklı alışveriş merkezlerine yakın bir konumdadır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir