And Pastel


Anadolu Gayrimenkul Yatırım olarak da bilinen And, İstanbul’un pek çok merkezinde toplu konut projesi oluşturan firmalardan bir tanesidir. And Pastel projesi ile yakın zaman içerisinde Anadolu Yakası’nın Kartal lokasyonunda hayata geçiyor. 1+1’den 4+1’e kadar farklı özelliklerde oluşturulan dairelerimizi ziyaret ederek, yaşam merkezimizde temiz havanın tadını çıkarabilirsiniz. 7 bloktan ve farklı 1.200 konuttan meydana gelen proje, şuan için Kartal’ın en büyük yaşam merkezlerinden bir tanesi olarak gösteriliyor.

Yeni Nesil Mahalle Konsepti

Yeni nesil mahalle konsepti ile hazırlanan And Pastel, 250 bin metrekarelik bir alana inşa ediliyor. İstanbul’un hızlı bir şekilde gelişen ve büyüme gösteren semtlerinden bir tanesi olan Kartal’da oluşturulan yaşam merkezi ile %5 peşinat ödeyerek ferah ve konforlu dairelere sahip olabilirsiniz.

  • Yatırım ve oturmak amaçlı olarak tercih edilebilen daireler, Anadolu Yakası’nın merkezi bir konumunda bulunuyor.
  • Yap, yaşat ve sat felsefesinden yola çıkılarak hazırlanan And Pastel ile şehrin merkezinde gerçek bir mahalle deneyimi yaşayabilirsiniz.
  • İstanbul’un gürültüsünden ve kalabalığından uzak kalmak isteyenlerin mutlak örnek daireleri ziyaret etmelerinde fayda vardır.
  • 3 farklı blok ve 40 katlı kuleden oluşan proje, aynı zamanda adalar manzarasına sahiptir.
  • Büyük ses getiren projede 650 konutun %50’sinden fazlası lansman öncesinde satılmıştır.

Daire ücretleri: Konforlu ve lüks dairelerin bulunduğu And Pastel’de ev sahibi olmak isteyen kişiler, 1+1 daireleri 376 bin TL’den başlayan fiyatlarda satın alabilirler. Daire büyüklüğüne ve özelliklerine göre ücretler değişiklik gösterir. Projeden 60 ay 0 faiz, 120 ay ise %0.55 faiz oranları ile yararlanabilirsiniz.

Konut Ve Dükkan Seçenekleri

And Pastel içerisinde konut ve dükkan olmak üzere farklı merkezler bulunur. Sign of the City Awards ve European Property Awards’ta ödüller kazanan proje, dikkat çekici bir mimariye sahiptir.

  • Sosyal yaşam merkezleri, oyun alanları ve restoran gibi seçenekleri ile And Pastel içerisinde keyifli vakit geçirebilirsiniz.
  • Konut alanı içerisinde yürüyüş parkuru, fitness salonu ve golf sahası gibi alternatifler bulunur.
  • Binalar içerisinde bulunan dairelerin tamamı bahçe ve şehir manzaralıdır.

Avantajlı bir yatırım yapmak istiyorsanız sizde And Pastel projesi ile güzel bir yaşam merkezinde zaman geçirebilirsiniz.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir