Batı Marina Ankara Emlak Projesi


Batı Marina Ankara Emlak Projesi daire sahipleri için güvenli ve konforlu bir yaşam sağlayabilecek özelliklerle tasarlanmıştır. Son yılların gayrimenkul açısından aktif olan bölgesi Batıkent’te 33 konutluk butik bir inşaat projesidir. Hepsinin güney cepheli olması ise bol güneş almalarını sağlamaktadır. Batı Marina evleri tek blokluktur.

Kişiye Özel Uygun Ödeme Fırsatları!

Batı Marina Ankara Emlak Projesi Şah-Taş İnşaat Şirketi tarafından yürütülmektedir. Daire tipleri 4+1’dir ve 200-420 metrekare arasında yüzölçümleri değişmektedirler. En düşük ev fiyatı 375 bin TL’den başlamaktadır; 470 bin TL’ye kadar yükselmelidir. Dairelerin kiralanması ise 1300 TL ile 1500 TL arasında ( Ortalama ) gerçekleşmektedir. 4+1 tipteki dairelerin yanı sıra 4+2 tipinde evler de mevcuttur.

Firma bünyesinde alıcı kişilere özel indirimler sağlanmaktadır. Evler satışın ardından hemen teslim edilmektedir. Projede denizden esinlenmeler vardır. Evler Ankara’nın batı kısmına bakmaktadır. Batı Marina Ankara Emlak Projesi özellikleri maddeler halinde aşağıda sunulmaktadır:

  • Fitness merkezi, çocuk oyun alanları vardır
  • Güvenlik üst düzeydedir; kamera sistemi ile 7/24 site izlenmektedir ayrıca güvenlik ekipleri de faaldirler
  • Açık otopark, sosyal tesisler, kamelya, merkezi uydu sistemi mevcuttur
  • Konutlar ankastre beyaz eşyalar ile satılmaktadır; daireler merkezi olarak ısıtılmaktadırlar ve ısı pay ölçer mevcuttur
  • Zemin etüdü gerçekleşmiştir; yapının denetimi de yapılmıştır. Şu anda binanın deprem yönetmeliğine uygunluğu bulunmaktadır.  Radye temel vardır.
  • Binalar yalıtım yönetmeliğine de uygundur
  • Binalarda sprinkler sistem, resepsiyon, su deposu, jeneratör ve radye temel vardır

Arsanın alanı ise 4000 metrekaredir. Modern tasarım çizgileri, stiller ilk bakışta göze çarpar. Bol yeşil alanın, dinlenme, spor, bakım ve eğlenme alanlarının bulunduğu bu bölgedeki inşaat çalışmaları kısa süre öncesine tamamlanmıştır. Hemen teslim özelliği sayesinde satın alma işlemini tamamlar tamamlamaz evin sahibi olabilirsiniz.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir