Oti Life Ankara Emlak Projeleri


Ankara’nın en iyi projelerinden biri olan Oti Life Ankara Emlak Projeleri Keçiören’in değişen ve gelişen yapıları arasında yer alıyor. 4 oda 1 salon dairelerden oluşan Oti Life Ankara, hayatınızın ve ailenizin en konforlu yaşam alanlarından biri olabilir. Günlük hayatınızda yapmak istediğiniz ve evinizde sakin bir yaşam sürmek istediğiniz anda, Oti life Ankara sizinle

Size Özel Ödeme İmkanları

Oti Life Ankara Emlak Projeleri son dönemin en uygun ödeme seçenekleriyle, ev sahibi olmak isteyenlerin her zamanki gibi yanında olamaya devam ediyor. 499 bin liradan başlayan daire fiyatlarıyla hayatınıza yapacağınız bu yatırımla sizin de dünyanız değişebilir. Günlük yaşamın bütün imkanlarını taşıyan konutlar, aile ve genç alıcılar için uygun bir şekilde tasarlanmıştır.

Ödeme imkanlarını da buna göre seçebileceğiniz Oti Life için sizin mutluluğunuz bizim mutluluğumuz demek. İster peşin, ister taksitle ödeme imkanlarınıza göre hazırlanmış olan ödeme planlarından seçmek istediğinizi seçebilir ve ona göre bir ödeme planı yaparak ev sahibi olabilirsiniz.

Konforlu Bir Yaşam İçin Oti Life

Oti Life Ankara Emlak Projeleri 4 oda 1 salon genişliğinde yaklaşık 220 metre kare olan dairelere sahiptir. Hem evinizin genişliği ve ferahlığıyla mutlu olabileceğiniz, hem de site içindeki sosyal alanlarla hayatınıza bir farklılık getirebileceğiniz Oti life ile siz de yeniliklere hazır olun.

Özel açık otopark imkanı, aynı zamanda açık otopark ve sensörlü aydınlatma avantajlarıyla korumalı bir yaşam. Spor alanları sayesinde basketbol, voleybol sahasında spor yapma keyfi yaşayabilirsiniz. Bunlarla birlikte çocuk oyun alanları, kamelya ile sosyalleşme alanları olan Oti life size özlem duyduğunuz bir rahat alan tanıyor. Ailenizle ve çocuklarınızla hayatınızı baştan yaratacağınız Oti life fırsatlarını kaçırmayın.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir