Yenikent Evleri Ankara


Yüksek katlı konut projelerinin Ankara’nın belirli semtlerinde dikkat çektiği açıktır. Örnek verecek olursak Sincan ilçesi bunlar arasında yer almakta. Geniş arazi yapısından kaynaklı olarak ilçede pek çok yüksek katlı konut projelerine yer veriliyor. Bunlar arasında Yenikent Evleri Ankara projesi de bulunuyor. Altaş Elektrik İnşaat firması tarafından tasarlanan proje, hemen teslim olacak şekilde yatırımcıları karşılamaya devam ediyor.

Yenikent Evleri Ankara Daireleri

İlk önce projede tasarlanan yapıların 2 bloktan oluşması temel alınmakta. Devamında da bloklardan 95 konutun yatırımcıları karşılaması söz konusudur. Yenikent Evleri Ankara projesi üzerinden tek tip dairelere yer veriliyor. Şöyle ki 3+1 olacak şekilde dairelerin tasarlanması sağlanmıştır. Bunun dışında başka daire tiplerine yer verilmiyor. Aynı zamanda dairelerin ebatları da 188 m2 olacak şekilde sunulmakta. Ebatları da incelemeye aldıktan sonra ödeme koşullarına geçilebilir. Yatırımcılara sunulan ödeme alternatifleri ise;

  • İlk olarak 3+1 daireler için 269.000 TL’den başlayan fiyatlar sunuluyor.
  • Kat ve cephe durumlarına bağlı olarak fiyatlarda farklılık meydana gelmekte.
  • Proje üzerinden %10 değerinde indirim uygulanması da dikkat çekmekte.

Proje üzerinden sadece konut satışına gidilmiyor. Beraberinde ticari alanların da yatırımcılara sunulması esas alınmakta. 95 konutun yanı sıra 11 tane de ticari alana yer verilmiştir. Bir de yatırımcılara sosyal yaşam olanakları ile alakalı olarak açıklamalar eşlik ediyor.

Yenikent Evleri Ankara Sosyal Donatıları

Yenikent Evleri Ankara üzerinden sunulan konutlar ve ticari alanlar dışında sosyal donatıları da incelemek gerek. Hemen teslim olan dairelerin yanı sıra yaşam olanakları da dikkat çekiyor. Örnek verecek olursak içerisinde kamelyaların bulunduğu sitelerden bir tanesidir. Fitness salonu ile oyun alanları da devamında geliyor. 5’li ankastre donatılarına da yer verilmesi yatırımcıları memnun ediyor. Merkezi ısıtma ve balkon niteliklerine de sahip olan dairelerin 269 bin TL’den başlayan fiyatlarla duyurulması esas alınmıştır.


Burak Cal

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir